شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

برای مطالعه بیوگرافی استاد امیر همتی روی دکمه بالا کلیک کنید

⚜ گروه بین المللی امیرهمتی ⚜

وسعتی به عظمت یک جهان الهام و آگاهی ، معتبرترین سایت تخصصی موفقیت سطح بین المللی

“لاکچری لایف استایل ، فراسوی جذب ، تله پاتی ، جذب ثروت ، جذب عشق ، جذب آگاهی ، خودشفادهی”


 

گروه بین المللی امیرهمتی یک رسانه‌ی آنلاین با موضوع روانشناسی موفقیت و  سبک زندگی مدرن است که در بهار سال ۱۳۹۶  توسط تیم منتخب گروه بین المللی امیر همتی ایجاد شد.

تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌های روانشناسی موفقیت ، سبک زندگی مدرن ، در گروه بین المللی دور هم آمده تا بهترین و کامل‌ترین و کوتاه ترین راه برای رسیدن به موفقیت در تمام جنبه های زندگی را برای شما دوست عزیز فراهم آورد .
تمام آموزهاش این گروه موفق ، با یک دید بین المللی و جهانی تولید می شوند و  پنجره‌ای رو به آینده را پیش روی شما عزیزان می گشاید .

گروه بین المللی امیرهمتی از قوانین حاکم بر کیهان میگوید و دیدگاهی نو در کشف روشهای موفقیت  را به شما عرضه میکند که پیش از این ، توسط هیچ کتاب و رسانه ای مطرح نشده است. آموزش های استاد همتی از سبک زندگی افراد موفق جهان پرده برمیدارد و با در دست داشتن نتایج واضح ، می‌تواند سبک زندگی آینده‌ی ما را به سوی خوشبختی واقعی ترسیم کند. اکنون، روح موفقیت جهانی  را در کالبدی جدید با نام گروه بین المللی امیر همتی قرار داده‌ایم.

کالبدی که برای آگاه کردن تمام انسانهای جهان و راهنمایی آن‌ها به سوی افق‌های شگفت انگیز درست شده است. افق‌های دوردستی که تمام افراد خوشبخت و موفق طعم زیبای آن را چشیده اند و با تکیه بر سبک زندگی یکتاپرستی مدرن ، دری نو به سوی موفقیت گشوده اند که در نوآوری ، خارق العاده و ستودنی است .

 فردا از این‌ لحظه آغاز می‌شود…

چراغ هدایت خداوند  راهنمایی است برای آینده ای بسیار نزدیک و پلی سحر انگیز برای شیرجه ی به سوی اقیانوس آگاهی جهانی های موازی دیگر.

فردایی که در آن ثروتمندی و خوشبختی و سلامتی و عشق و محبت و قهرمانی در جهان دیگر آن‌قدر دور نیست ، بلکه در آن افرادی وجود دارند با درک عمیق باورهای درست  از مرزهای تخیل عبور کرده و به تارک قله های بلند جهانی درود میفرستند .

ما  از دل مردم برخواسته ایم و به تمام تضاد های روزمره شما آشناییم  .

از این رو متد موفقیت گروه بین المللی  زیباترین و بهینه ترین دستورالعملی است که برای روبرویی با تمام چالش های شیرین زندگی به آن نیاز داریم. هر کدام از ما در نقطه ای از زندگی به این درک میرسیم که تغییر یک ضرورت است و اگر تغییر نکنیم دیر یا زود محکوم به نابودی هستیم .  ما در گروه بین المللی ادعا می‌کنیم، آن‌چه برای فردای‌تان می‌خواهید در دستان ماست و ما با نگاهی مدرن ، متفاوت و دوستانه، شما را در مسیر فردایی بهتر همراهی خواهیم کرد.
حالا ما این‌جاییم. آمده‌ایم آن فردایی که به خودمان قول داده ایم را از همین امروز آغاز کنیم. آمده‌ایم به تمام ارزو هایمان برسیم و با لذت زندگی کنیم و جهان را جای لذت بخش تری برای زندگی کنیم .

گروه بین المللی امیرهمتی با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی روانشناسی موفقیت در ایران وجهان  با تنوعی بسیار بالا از دسته بندی های اصول لازم برای موفقیت به صورت عناوین زیر مشغول به آگاهی بخشی است :

 • سلامتی و خودشفادهی ،
 • رسیدن به تناسب اندام ،
 • ارتقای رضایت از زندگی و افزایش چشمگیر شادمانی و پویایی ، 
 • کسب ثروت ،
 • ارتقا مهارت های فردی و شکوفایی 
 • کارآفرینی و مدیریت های چشم گیر سازمانی ، 
 • کسب موفقیت فردی ،
 • ارتقای خارق العاده اعتماد به نفس ،
 • بهبود حرفه ای  عزت نفس ،
 • عشق و مودت در روابط عاشقانه و دوستانه ،
 • صلح درونی با خداوند با استفاده از قوانین گسترده ی راز خلقت

اعضای گروه بین المللی از سراسر دنیا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست ، روش موفقیت خود را کشف کنند و با حداکثر اطمینان از مطالب رایگان به سمت تهیه ی محصولات و دوره های بسیار قدرتمند هدایت شوند و با سرمایه گزاری روی زندگی فردی ، قلبهایی را در جهان به تحول وادارند .

تجربه استفاده از محصولا طبق رضایتمندی مشتریان و نتایج باور نکردنی در زندگی آنها  ثابت کرده است همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات را برای افرادی که لیاقت پیشرفت را دارند ، ارائه میکند ..

بعد از جهانی شدن مطالعه کتاب شگفت انگیز ” فراسوی شفای زندگی ” با استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود از سراسر جهان روبرو شدیم و هم اکنون با افتخار یکی از سایت های بین المللی ، پر مخاطب و پربازده کشور هستیم  . (به استناد آمارهای منتشر شده در   رضایتمندی مشتریان ، امتیاز محبوبیت سایت و شبکه های اجتماعی )

گروه بین المللی امیرهمتی در سال ۱۳۹۶ با راه اندازی “رسانه تصویری  ، صوتی (پادکست ) ، مقاله های اثر گذار متنی ، انتشار کتاب های صوتی و متنی “در رسانه های اجتماعی و بستر این سایت  برای اولین بار ، با کیفیت ترین پادکست های حوزه ی موفقیت را در کشور تولید و ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه افشای راز قوانین خلقت خداوند را آغاز کرد. هدف از تولید این پادسکت ها و  ویدئوها ایجاد امکانی برای کاربران جهت استفاده رایگان از دقیق ترین و خالص ترین باور های موفقیت در زندگینامه افراد موفق جهانی بود. در حال حاضر این بخشها  یکی از محبوب‏‌ترین خدمات گروه بین المللی امیرهمتی است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته (محتوای اورجینال ) یکی از راهبردهای اصلی گروه محسوب می‏‌شود. رسانه صوتی و تصویری و متنی گروه بین المللی ، در شبکه های اجتماعی معتبر قابل ردیابی و پیگیری است .

گروه بین المللی امیرهمتی می‏‏‌کوشد امکان ارائه  بهترین کیفیت در  خدمت رسانی مطالب موفقیت و مناسب ترین و درست ترین محتوا  را فراهم آورد.

کشف  “قانون فراسوی جذب ” در کتاب ” فراسوی شفای زندگی ” مسیر گروه بین المللی را به طور کامل از سایر سایتهای موفقیت جدا کرده است و افراد با فراگیری این علم مدرن که بسیار قدرتمند از قوانین جذب میباشد ، پیام رسان این مسیر شگفت انگیز و سراسر موفقیت هستند . آموز های ” فراسوی جذب ” کاملا علمی بوده و با ایات مبارکه قرآن به طرز حیرت آوری هم خوانی دارد. درک قدرتمند استاد امیر همتی از قوانین خداوند  در این مسیر باعث شده است نتایج این گروه روز به روز عظیم تر شود و با تدابیر ارشمند شما مهربانان حرکتی عظیم و بین المللی را آغاز کرده ایم که هدف آن گسترس سبک مدرن یکتا پرستی و موفقیت در تمام جنبه های زندگی است .

گروه بین المللی امیرهمتی طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و تخفیف ها ، اعتبار های ارزشمند و جوایز ماهانه و هفتگی،  به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره به آغاز این مسیر سراسر عشق ، افتخار میکند . هر کدام از اعضای گروه بین المللی و همه کارکنان فنی و تخصصی این گروه جهانی ، تا به امروز ثابت کرده اند عاشق مسیر موفقیت هستند و با تغییرات عظیم خود نهایت تلاش خود را به عمل آورده اند تا یک پیام رسان موفقیت برای انسانهای دیگر در سراسر جهان باشند و  با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین و چشم گیر ترین نتایج موفقیت خود در زندگی همواره دری از شگفتی را به سوی دیگاه های جهنی گشوده اند .

امید است با پیوستن شما دوست خوش قلب به این گروه کهکشانی ، ندای موفقیت خود را به گوش نسلها انسان برسانید ، زیبا زندگی کنید و جهان را جای زیبا تری برای زندگی گردانید .

 1. شماره تماس واتس آپ ۱   ( کلیک کنید )
 2. شماره تماس واتس آپ ۲  ( کلیک کنید )
 3. شماره تماس واتس آپ ۳  ( کلیک کنید )

amirhemmati.com

با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید