شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

شناسه خبر: 24871
بازدید: 148
15

🌀میخواستم باردار شوم ، اما نمی شد…

از ۱۵ ساگلی به همراه خانواده ام از ایران سفر کردیم و به یکی از ایالت های بریتانیا به اسم نیوکاسل مستقر شدیم . زندگی سرشار از آرامش و فوق العاده شادی رو سپری میکردیم.
از زمانی که با پیتر کلورین ازدواج کردم زندگیم رنگ دیگری گرفت . اما این شادی با یک چالش روبرو بود . ۹ سال بود که میخواستم باردار شوم اما نمی شد . این موضوع جای تعجب برای پزشک بزرگ در بریتانیا مستر ادوارد کلینتر و تیمش بود. من و همسرم تمام تست های ژنتیک و اصلاح کرموزومی رو پشت سر گذاشتیم اما در نهایت جواب تیم پزشکی یک جمله بود :
” شما دچار عارضه ی سندرم آشرمن (نازایی) هستید ! :
آنها در نامه ای کتوب شده با دلایل علمی برای ما بیان کردند که نتایج صد ها آزمایش پی در پی نشان میدهد که امکان ندارد منحامله شوم و باید به زودی این موضوع را فراموش کنم .

وقتی این را شنیدم از درون فروریختم و همه چیز را در عالم فراموش کردم . من هرگز انسان مذهبی نیستم اما وقتی به این تضاد خوردم به تنهایی ام روی آوردم و در تمام آن لحظات با خداوند صحبت میکردم . مشکل باردار نشدنم بزرگترین و تنها غم و اندوه من شده بود. دائما گلایه میگردم که چرا من ؟
نظم زندگیم به هم خورده بود .
نه میخوابیدم و نه درست غذا میخوردم،همسرم نیز همانند خودم ناراحت بود اما مرا دلداری می داد. به من پیشنهاد داد که یک کودک را به فرزندی قبول کنم اما هرگز نتوانستم این را بپذیرم که تسلیم شده ام .

روزی در کنار دوست عزیز و مهربانم لیلا بلوری بودم،او به من گفت : تو که همه راه ها را امتحان کردی . میدانم انسان خرافه پرستی نیست . من با دلایل علمی میتوانم تو را راهنمایی کنم . چرا سوره بقره را نمیخوانی و در دل شب بلند نمی شوی که برای خودت دعا بخوانی تا رب جهان مشکلت را حل کند؟ چرا نمیخواهی آن کسی که بر همه چیز تواناست غم و اندوهت از بین برود ؟
چرا زانوی غم بغل گرفتی و در حسرت زندگیت را به نگرانی میگذرانی ؟
از خودت بپرس : آیا امکان ندارد حرف های دکترها تکذیب شود؟

این را که گفت دلم ریخت !!!!
قلبم از جا کنده شد . تمام وجودم انگار منتظر همین جمله بود .
آری شاید دکتر ها اشتباه کرده اند !

وقتی این حرف را زد انگار کسی به صورتم زد و مرا از خواب بیدار کرد.

در درون خودم گفتم:
تو چِت شده؟
کمک می خواهی در حالی که خدای خود را فراموش کردی؟

تا اون روز هرگز قرآن رو به دستم نگرفته بودم.

زبان فارسی رو میتونستم بخونم برای همین یک ترجمه زیبا از قران رو به من هدیه داد و گفت : کلید قفل های زندگیت رو اینجا پیدا میکنی !

من هر روز در خلوت خودم چند سوره رو می خواندم .

گاهی در نیه شب روی تختم بیدار میشدم و شب خواب رو روش میکردم ادامه ی سوره ها رو میخوندم و دعا میکردم تا خوابم ببره .
یک شب در حال مطالعه به یک کلمه برخوردم :
” مریم مقدس” .
انگار چیزی از درون به من گفت کلید تو همین است.
در نیمه های شب تصمیم گرفتم کلمه ” خودشفادهی ” رو سرچ کنم و راجع به تجربه افرادی بخونم که نازا بودند و مشکلات و چالش ها و اختلالات خودشون رو درمان کردند.
چند اسم تو گوگل برای من باز شد .
بعد از چند صفحه تو در تو به سایتی رسیدم که کتابی به نام ” فراسوی شفای زندگی ” رو قرار داده بود

.
اون اسم مثل الماس جلوی چشمام درخشید !!!
تصمیم گرفتم با نویسنده کتاب تماس بگیرم و با ایشون صحبت کنم .بعد از مکاتبات ایمیلی به صورت فصل به فصل کتاب برای من ارسال شد و من با تمرکز تمام آموزه های رو فرا گرفتم.
وقتی با قوانین جهان آشنا شدم . پرده از جلوی چشمانم کنار رفت. کتاب رو به پیتر هم پیشنهاد دادم . او هم مانند من شگفت زده مطالب را میخواند .تا اینکه بعد از ۷ روز تغییرات بزرگ آغاز شد. به طور جدی تمرینات را انجام میدادیم و حال و هوای زندگی ما واقعا تغییر کرده بود.
صبح ها با ذوق پیتر سر کارش میرفت و من در خانه به طور مرتب کتاب رو مطاعه میکردم.
یک جمله در کتاب چنان تحولی در من آغاز کرد که هنوز هم تمام بدنم از شنیدنش مور مور میشود .
اون جمله چنین بود ” شما تجهیز شده هستید “

یک روز پیتر به خونه برگشت

. از ذوق داشت نفس نفس میزد . به من گفت بالاخره بعد از ۱ سال ، امروز ترفیع گرفتم !
من کلی خوشحال شدم اما بعد از چند ثانیه چیزی در قلبم شکست .

به خدای درونم گفتم او را به خواسته اش رساندی مرا نیز به خواسته ی قلبی ام برسان.
۴۹ روز گذشت . هر روز مشتاق تر از قبل رویی خودم کار میکردم . انگار دیگر حتی به بچه هم در زندگیم نیازی نیود . قانون رهایی را که گوش کردم خییییییییلی آرام شدم .
روز ۵۰ ام ، شگفتی رخ داد !!!!!!!!

نتایج گروه بین المللی امیر همتی

به پیتر گفتم من مایلم امروز جهت آزمایش نزد دکتر دیگر برویم.
پیتر مقاومت داشت و این کار رو همراه ضربه روحی شدید به من میدونست.
با پافشاری ، موفق شدم با احساس خوب به یک مطب جدید در نیوکاسل برویم . اون روز همه چیز انگار فرق داشت. همه لبخند میزدند .همه جا زیبا تر شده بود . داخل مطب یک پزشک خوش اخلاق آزمایش ها و معاینات لازم رو انجام داد و ما عد از چند دقیقه برای مشورت به اتاقش خوانده شدیم.

دکتر به ما گفت :تو یک تخمک داشتی که تقریبا دو روز است نزول پیدا کرده و بعد از آن بصورت عادی و بدون هزینه های جانبی می توانی حامله شوی. این تخمک در مسیر تشکیل لقاح نوزاد شماست . به شما تبریک میگم.

اشک هام جاری شد. پیتر از خوشحالی هم میخندید هم اشکاش جاری شده بود .

این همون نتیجه ای بود که ۹ سال و ۳ ماه و ۱۱ روز منتظرش بودم . اما فقط وقتی بدست آمد که قوانین را فرا گرفتم و به آنها عمل کردم.

جناب همتی وقتی نتایج من رو خوندند از من خواستند که این مورد رو به صورت دقیق گزارش بدم . من هم با کمال میل گزارش رو آماده کردم.
جناب همتی ، دوست بزرگوار صمیمانه از شما سپاس گزارم که با آرامش و خوشرویی پاسخ ایمل ها رو دادید و من رو در روند مطالعه کتاب همراهی کردید .
خیلی مشتاقم روزی در سفرم به ایران ، شما رو از نزدیک ملاقات کنم .
بابت تمام راهنمایی هاتون صمیمانه از شما سپاس گزارم .

در پایان ، به تمام دوستان پیشنهاد میکنم ، از آموزه های کتاب فراسو استفاده کنید تا به تمام خواسته هاتون برسید.
دوستان پارسی زبان ، باور کنید وقتی اولین جملات این کتاب را مطالعه کنید هرگز نمیتوانید آن را تا آخ ادامه ندهید چون تمام وجود شما به آن کلمات نیاز دارد .
رسیدن به خواسته ام ، برای من ۵۰ روز طول کشید . برای شما شاید کمتر یا بیشتر طول بکشد . من مقاومت را کنار گذاشتم و شبانه روز روی خودم کار کردم . وقتی باور ها یمحدودم را پیدا کردم به رهایی رسیدم .

اسم فرزندم رو ” دانیل ” انتخاب کردیم و از خدای بزرگ بهترین ها رو برای شما خواستاریم.

هر جای دنیا ، در هر ساعتی این متن را میخوانید ، امیدوارم صمیمانه لبخند بزنید و به مسیری هداییت شوید که خواسته های شما در آن است.

دوستدار شما
سارا شاهسوند
بریتانیای کبیر _ #نیوکاسل

15
 1. خدا رو شکر خیلییی خوشحال شدم از نتیجه فوق العاده عالیتون

  0
 2. اگه همه عالم دست به دست هم بدن تا مانع رسیدن شما به خواسته تون بشن یک خدایی هست که اگر با همه وجود باورش کنی یک سد میشه مقابل اونا و خواسته تو بدون شک برآورده میشه

  1
 3. خداروشکر که ب خواستتون رسیدین و این مطلب میتونه کسایی ک شرایط شما رو دارن امیدواربشن ک شما تونستین اونا هم میتونن باردار بشن

  0
 4. بسیار براتون خوشحالم که از این راه وقوانین نتیجه گرفتید

  0

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید