شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

bio1
شناسه خبر: 21469
بازدید: 94
1

ما نمیدونیم خواسته شما چیه ؟


 

اما ایمان داریم با این آموزه ها شما به تمام آرزوهاتون میرسید. گروه بین المللی ، بزرگ ترین سایت جهانی در زمینه موفقیت ، ثروت ، سلامت خودشفادهی ، معنویت ، موفقیت مالی ،موفقیت فردی ، روابط دوستانه و عاشقانه ، عزت نفس و اعتماد به نفس ، هدف گذاری و رسیدن به اوج موفقیت در تناسب اندام و در نهایت رسیدن به تمام خواسته ها ست که با اقتدار در حال جهانی کردن آموزه ها به چندین زیبان دنیا هستیم .

ما در این گروه جهانی جمع شدیم تا هر آنچه نامش موفقیت و خوشبختی  و شکوه هست را در زندگی خود خلق کنیم .

اگر به ما اجازه بدی ما این قدرت رو داریم شما رو به سمت جذب تموم خواسته هاتون که در قانونمندی خداوند هست هدایت کنیم .

ثبت هزران نتیجه و شگفتی از سمت شما دوستان عزیز در عرصه های مختلف زندگی بارها ثابت کرد آموز های گروه بین المللی امیر همتی ، از قدرتمند ترین و مدرن ترین و بهترین متود موفقیت دنیا سر چشمه گرفته و این باعث حجوم تعدادی زیادی از پارسی زبانان مختلف از کشور های آمریکا و آلمان و استرالیا و فرانسه و اتریش و ایتالیا و اسپانیا و ترکیه و …. به سمت آموز های علمی و قرآنی این سایت بسیار موفق شده است.

ما ایمان داریم این آموز های در سطح وسیع جز قدرتمندترین قوانین جهان ( قوانین فراسوی جذب ) هستند و میتونند شما رو به تموم خواسته هاتون برسونند .

پیام ما برای خداوند اینه که  : ما خلق شدیم تا زیبا زندگی کنیم و جهان رو جای زیبا تری برای زندگی کردن کنیم .

اگر واقعا به نقطه ی نیاز رسیدی و شوق رسیدن به آرزو هات از همه چیز در زندگیت مهم تر شده و  تغییر زندگیت برات در اولویت تمام کارهای زندگیت هست ، از همین لحظه به گوش دادن به آموزشهای رایگان استاد امیر همتی و فایلهای افشای قوانین خلقت  رو شروع کن و از قسمت نتایج کاربران جهانی ، ثبت شگفتی افراد رو از سراسر جهان بخون تا با یک انگیزه فوق العاده مسیر رو با هم ادامه بدیم .

کلام آخر : نمیدونم در چه سنی هستی و یا چه شغلی داری و یا کجا زندگ میکنی . من اینو خوب میدونم که وقتی اراده میکنی ، میتونی زندگیت رو در تموم ابعادش تغییر بدی . پس بیا برای یک بار هم که شده ، خالق تموم رویاهات باش .

1

نویسنده

گروه بین المللی امیر همتی
استاد امیر همتی نویسنده پرفروشترین کتاب ایران " کتاب فراسوی شفای زندگی ، آموزش علمی تله پاتی ، جذب عشق ، خودشفادهی ، جذب ثروت اصول سرمایه گذاری و مارکتینگ
 1. من با این قانون بزرگ شدم ولی اسمش رو نمیدونستم و نمیدونستم با چه روشهایی میتونم به کارش ببرم که به همممه ی خواسته هام برسم متشکرم استاد که تحقیق کردید و پیداش کردید موید باشید

  1
 2. سلام نسخه ۱و ۲از کجا دانلود رایگان کنم چرا روی ایمیل من لینکش نیومده

  1
  1. سلام عزیز جان. در قسمت سایت یا از مدیران فروش خانوم همتی درخواست کنید… Amirhemmati_support1

   1
  2. سلام در سایت یا به مدیران فروش مراجعه کن

   1

با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید