شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

bio1
شناسه خبر: 21469
بازدید: 21

ما نمیدونیم خواسته شما چیه ؟


 

اما ایمان داریم با این آموزه ها شما به تمام آرزوهاتون میرسید. گروه بین المللی ، بزرگ ترین سایت جهانی در زمینه موفقیت ، ثروت ، سلامت خودشفادهی ، معنویت ، موفقیت مالی ،موفقیت فردی ، روابط دوستانه و عاشقانه ، عزت نفس و اعتماد به نفس ، هدف گذاری و رسیدن به اوج موفقیت در تناسب اندام و در نهایت رسیدن به تمام خواسته ها ست که با اقتدار در حال جهانی کردن آموزه ها به چندین زیبان دنیا هستیم .

ما در این گروه جهانی جمع شدیم تا هر آنچه نامش موفقیت و خوشبختی  و شکوه هست را در زندگی خود خلق کنیم .

اگر به ما اجازه بدی ما این قدرت رو داریم شما رو به سمت جذب تموم خواسته هاتون که در قانونمندی خداوند هست هدایت کنیم .

ثبت هزران نتیجه و شگفتی از سمت شما دوستان عزیز در عرصه های مختلف زندگی بارها ثابت کرد آموز های گروه بین المللی امیر همتی ، از قدرتمند ترین و مدرن ترین و بهترین متود موفقیت دنیا سر چشمه گرفته و این باعث حجوم تعدادی زیادی از پارسی زبانان مختلف از کشور های آمریکا و آلمان و استرالیا و فرانسه و اتریش و ایتالیا و اسپانیا و ترکیه و …. به سمت آموز های علمی و قرآنی این سایت بسیار موفق شده است.

ما ایمان داریم این آموز های در سطح وسیع جز قدرتمندترین قوانین جهان ( قوانین فراسوی جذب ) هستند و میتونند شما رو به تموم خواسته هاتون برسونند .

پیام ما برای خداوند اینه که  : ما خلق شدیم تا زیبا زندگی کنیم و جهان رو جای زیبا تری برای زندگی کردن کنیم .

اگر واقعا به نقطه ی نیاز رسیدی و شوق رسیدن به آرزو هات از همه چیز در زندگیت مهم تر شده و  تغییر زندگیت برات در اولویت تمام کارهای زندگیت هست ، از همین لحظه به گوش دادن به آموزشهای رایگان استاد امیر همتی و فایلهای افشای قوانین خلقت  رو شروع کن و از قسمت نتایج کاربران جهانی ، ثبت شگفتی افراد رو از سراسر جهان بخون تا با یک انگیزه فوق العاده مسیر رو با هم ادامه بدیم .

کلام آخر : نمیدونم در چه سنی هستی و یا چه شغلی داری و یا کجا زندگ میکنی . من اینو خوب میدونم که وقتی اراده میکنی ، میتونی زندگیت رو در تموم ابعادش تغییر بدی . پس بیا برای یک بار هم که شده ، خالق تموم رویاهات باش .

خالق تمام رویاهایت باش
1 از 1 رای
خالق تمام رویاهایت باش
  1. من با این قانون بزرگ شدم ولی اسمش رو نمیدونستم و نمیدونستم با چه روشهایی میتونم به کارش ببرم که به همممه ی خواسته هام برسم متشکرم استاد که تحقیق کردید و پیداش کردید موید باشید

  2. سلام نسخه ۱و ۲از کجا دانلود رایگان کنم چرا روی ایمیل من لینکش نیومده

    1. سلام عزیز جان. در قسمت سایت یا از مدیران فروش خانوم همتی درخواست کنید… Amirhemmati_support1