شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

شناسه خبر: 20641
بازدید: 803
18

بیوگرافی استاد امیر همتی

افتخارات و نشان های برتر (تمام این موارد قابل استعلام هست و شما میتونید با تمرکز کامل مطالعه و دنیال کنید ) :

 •  نویسنده پرفروش ترین کتاب موفقیت ایران(برای استعلام شابک کتاب رو به کتابخانه ملی ایران یا رصد خانه معتبر رسانه ملی ارسال نمایید و اطلاعات کامل بگیرید) :

کتاب فراسوی شفای زندگی 

تولید کننده پر فروش ترین دوره جذب عشق و ثروت در ایران (تمام محتوا های دوره تله پاتی ذهن به ذهن  خاص و علمی هستند و هرگز تمرین و محتوایی از هیچ کجای دنیا در آن کپی نشده  مگر برای تایید مطالب علمی که از کلیپ های واقعی و مستند یوتیوب کمک گرفته شده است. برای اثبات این موضوع میتوانید به جدید ترین افشاها، لایوا و نتایج وویس و متن و عکسی از سمت کاربران جهان مراجعه کنید ) :

دوره تله پاتی ذهن به ذهن

 • نشان افتخار استاد منتخب در بیش از ۸ سوپر گروه چندین هزار نفری (بار ها در استوری ها، در سوپر گروه های خاص نتایج بزرگ کاربران باعث شگفتی و تحسین دوستان عزیز شد و در چند نظر سنجی استاد همتی به عنوان فرد برتر لقب گرفتند) ⭐

اولین استاد موفقیت ایران در حوزه انتشار کتاب های موفقیت به چندین زبان دنیا در سایت جهانی آمازون (کتاب فراسوی شفای زندگی با محتوای کاملا نوین و بدون الهام از هیچ کتاب در دنیا منتشر شده است، یکی از مهم ترین شرط های انتشار کتاب در سایت آمازون قسمت تایید ویراستاری هست که حتی اگر یک خط از کتاب از فرد دیگری باشد، کتاب حق نشر نمی‌گیرد. کتاب فراسو در سایت آمازون حق نشر گرفت و چندین بار توسط همین سایت در ماهانه برتر قرار گرفت )

لینک خرید کتاب فراسوی شفای زندگی در سایت آمازون (لطفا کلیک کنید )

اولین استاد موفقیت در ایران با بیش از ۸۰۰۰ نتیجه واقعی ( همراه متن و عکس و وویس ) + اثبات های کاملا علمی با رفرنس جهانی

(بعضی از عکس های سایت به دلیل رضایت کاربران با عکس نمایشی نشان داده شدند برای اطمینان بیشتر جهت واقعی بودن نتایح حتما به کانال تلگرام مراجعه نمایید، جهت دیدن تماس نتایج واقعی عکس و متن و وویس کلیک کنید )

 استاد موفقیت بین المللی مسلط به علوم کوانتوم فیزیک ، جهانهای موازی ، سفر در زمان ، تمدن فرازمینیها، رفرنسهای علمی معجزات کتابهای مقدس(تایید این موضوع بارها و بارها اثبات شده خصوصا در لایو های شماره ۲۳ تا ۳۴ استاد همتی از جواب به سوالات حل نشده جهان صحبت می‌کنند که نیاز به تسلط واقعی بر قوانین علمی فیزیکی و کوانتوم دارد. در فصل ۴ کتاب فراسوی شفای زندگی استاد همتی به صورت کاملا علمی قانون فراسوی جذب رو به قوانین مهم فیزیک مرتبط می‌کنند و با تایید مستندات اون رو اثبات می‌کنند، جهت اطمینان قلبی لایو ها رو ببینید و حتما فصل ۳ و ۴ کتاب فراسو رو تهیه کنید)⭐

اولین استاد برگزار کننده تور های لوکس لاکچری در سطح جهانی با کیفیت لوکس لاکچری + اهدا نشان های سرتیفیکت جهانی (تا کنون بیش از ۳ تور لوکس و لاکچری در ایران برگزار شدند که در تمام آنها نشان افتخار به شرکت کنندگان اهدا شد و با این نشان افراد می‌توانند تولید محتوا با زبان های مختلف داشته باشند و از مطالب دوره در جهت درآمد زایی خود استفاده کنند )

جهت تایید این گفتار به دوره تله پاتی پلاس سطح ۱ و ۲ و ۳ مراجعه نمایید ⭐

بنیان گذار استارتاپ تبلیغات رایگان کسب و کار ها ” فروشنده شو ” در سطح بین المللی ( همون طور که در دوره لاکچری لایف استایل گفته شد هنه ما می‌دانیم ثروتمند شدن باید در تمام جنبه ها باشد. اگر ما نتوانیم در حوزه آنلاین و تکنولوژی مدرن پیشرو باشیم بی شک باور محدود داریم. تمام بزرگان دنیا این تکامل رو طی کردند برای همین تجربیات استاد همتی از سن ۱۸ سالگی و کار تجربی در کنار آموزش های بسیار ساده شروع شد و فن کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ رو با تکامل خودشون آموزش دیدند و حالا برای گسترش عشق و آموزش این فن به شما استارتاپ فروشنده شو رو راه اندازی کردند، این فرصت برای شماست تا کسب و کار خود رو معرفی کنید ) جهت دیدن استارتاپ فروشنده شو کلیک کنید

اولین استاد ارائه دهنده بین از ۹۳۵ نتیجه واقعی خودشفادهی بیماری های لاعلاج در سطح بین المللی (تمام نتایج به صورت وویس و عکس واقعی در کانال تلگرام موجود هست برای اینکه ایمان قلبی پیدا کنید حتما حتما این نتایج رو گوش کنید, کلیک کنید )

اولین استاد ایرانی دارنده سایت ترجمه شده به چندین زبان زنده دنیا (بیش از ۴۵۰ محتوا ساز در تلاشند که کامل ترین مرجع موفقیت در دنیا رو برای شما به چندین زبان دنیا منتشر کنند، برای صحت این موضوع حتما به گروه محتوا سازان سر بزنید و با ایمان انواع ترجمه ها رو ببینید، سایت در دست ترجمه با ۷ زبان زنده دنیاست )

رکوردار بیشترین بازدید و بیشترین دانلود پادکست انگیزشی و فایل های آموزشی در سایت آپارات و یوتیوب (حتما برای ایمان قلبی از این موضوع پادکست های استاد همتی رو در یوتیوب و آپارات سرچ کنید و آمار لایک و بازدید ها رو ببینید، کیفیت کامنت ها رو ببینید )

اولین استاد ایرانی تبار که در چندین سایت بسیار معتبر نشان منتور ، پرفسور و استاد آموزشی الهامی به ایشان تعلق گرفت ( همیشه در لایو ها می‌شنویم که استاد همتی بیان می‌کنند که القاب و نام ها لطف دوستان هستند، از این رو استاد همای همیشه خودشان را شاگرد و کارآموز معرفی می‌کنند اما بسیاری از سایت های ایرانی و خارجی ایشان را لایق صفت های معتبر می‌بینند برای تایید این موضوع حتنا لینک های زیر رو ببینید  ) ⭐

لینک اول، تایید صحبت های بالا به صورت انگلیسی (کلیک کنید

لینک دوم تایید صحبت های بالا به صورت انگلیسی (کلیک کنید

⭐⭐⭐⭐⭐

توضیح کوتاه بیوگرافی استاد امیر همتی  : استاد امیر همتی علم خودشان را به صورت الهامی دریافت کردند و هیچ گونه مدرک دانشگاهی مرتبط با روانشناسی ندارند اما بسیار از روانشناسان و پزشکان معتبر با ایشان مشاوره داشتند و نتایج خاص این دوستان در قالب نتایج در کانال و سایت قابل مشاهده است  .  مدرک علمی استاد همتی رتبه برتر مهندسی مکانیک در دانشگاه های تهران هس و هم اکنون کسب و کاری در همین حوزه هم دارند. علاقه بسیار شدید به بحث موفقیت باعث شد چندین و چند بار درخواست انصراف از دانشگاه بزنند اما چون بورسیه بوند این درخواست رد شد. بعد از مکاتبات فهمیدند باید همزمان به تدریس اصول موفقیت بپردازند و رشته دانشگاهی رو در اولویت دوم قرار دهند این جرقه باعث شد در حین تحصیل برای تجربه شخصی وارد زمینه کار شوند و با کسب تجربه واقعی در کسب و کار های مختلف به عنوان نیروی ساده با جهان آگاهی خداوند آشنا شوند. استاد همتی از صفر شروع کردند. از شغل ساده کارگری در میدان تجریش با تجارب بزرگ آشنا شدند و بعد از ۲۴ ماه الهامات کتاب فراسو قلب استاد همتی  را زنده کرد. این زمانی بود که ایشان ۲ سال در دانشگاه بودند و تجربیات را به دانشجو انتقال می‌داند و نتایج بزرگ گرفته بودند. این نتایج نشانه های الهی بود که تایید شد و  با نگارش کتاب فراسوی شفای زندگی آغاز رسالت بزرگ گروه بین المللی امیرهمتی آغاز شد .

به یاد داشته باشید که بسیاری از دوستان الهامات استاد همتی را نزدیک و مرتبط با اساتید ایران و جهان می‌دانند. این موضوع درست هست چون مدت زیادی نزدیک به ۹ ماه استاد همتی جهت آنالیز اساتید ایران و جهان در سایت های این دوستان به عنوان فرد برتر کار کردند و کامنت گذاشتند و خیلی از دوستان رو راهنمایی کردند. در این سال‌های زیبا اخیر ثابت شد اساتید ایران و جهان رهبر خط فکری استاد بوند اما از صمیم قلب در نتایج بزرگ کانال و سایت مشخص شد مدرس و معلم علم استاد همتی الهامات قلبی الهامات خدا هست چون این نتایج اصلا در گذشته تکرار نشده بود. برای همین بسیاری از پیش بینی های ایشان در لایو ها به حقیقت پیوست. خیلی خاص و مبهوت کننده هست که ایشان به صورت خیلی حرفه ای و سطح بالا در حوزه های مختلف نکاتی را بیان کردند که کاربران رو در چندین و چند کشور دنیا  را متحول کرده است . جالب اینجاست اکثر پزشکان و کارآفرینان ، مدیران ، صاحبان کسب و کار و  افراد موفق ایرانی تبار در آشنایی و معرفی دوستان ایشان رامیشناسند و از مشاوره های کاملا تخصصی ایشان بهرمند شدند و با چندین لایو علمی ایشان را دیدند. محبت دوستان خارج از کشور به استاد همتی خیلی زیاد هست از این رو در محتوا سازی مطالب همیشه به استاد پیشنهاد های عالی می‌دهند . نتایج این گروه از افراد با صورت کاملا مستند در کانال تلگرامی ایشان به آدرس زیر قابل رویت هست .

برای پیوستن به کانال تلگرامی رسمی گروه بین المللی امیرهمتی اینجا کلیک کنید!


  استاد امیر همتی - بنیان گذار گروه بین المللی امیر همتیاستاد امیر همتی – بنیان گذار گروه بین المللی امیر همتی

این بیوگرافی به قلم استاد امیر همتی نوشته شده است :

در چند  سال گذشته ( سال ۱۳۹۰ ) ، شرایط طوری رقم میخورد انگار روی هیچ چیزی کنترلی نداشتم. کارگری میکردم. شبانه روز زحمت میکشیدم اما

درآمد مالی ضعیف ، بیمار های دنباله دار ، شکست های متعدد در روابط دوستانه و راوبط خانواده ،

نا امیدی از ادامه ی زندگی ، استرس های بسیار شدید ،

درگیری های شدید و دعوا های ناخواسته، پرخاشگری و عصبانیت های ناگهانی و ….

شروع چالش ها

تمام این تضاد ها ، همه و همه ، جزیی از روال عادی زندگی من شده بود ،

یک روز وقتی خاطرات تلخم را مرور میکردم ، دیگر بغض امانم نداد ؛

شکستم و به حال و روزم گریستم .

بی مقصد و با جنجال و کلنجار با خودم مسیری بی پایان را شروع کردم

وقتی بخودم آمدم چند کیلومتر دورتر از شهر به دور از هیاهو ، روی تپه ی شنی ، در دل تاریکی شب اشک میرختم .

در قلب من خدایی نبود. خدا برای من فقر و بیماری و دعواهای خانوادگی و بدهکاری ها بود.

آن لحظات  فکر میکردم نمیتوانستم چیزی را تغییر دهم ، ساعتی گذشت تا توانستم آرام بگیرم  ، انگار پولادی در درونم را آب دیده کرده بود !

تمام آن شب این سوال من بود :

آخر مگر آدم های موفق و خوشبخت و سالم چه کاری انجام میدهند که من انجام نمی دهم ؟

 آیا ممکن است راهی جدید وجود داشته باشد که من از آن بی خبر باشم ؟

آیا سرنوشت من این است که در رنج بمیرم  ؟

چرا به دنیا آمدم، چرا خودم را نمیکشم؟ 


تضاد های مختلف

جهان را عادلانه و درست نمیدیم ، بی خدا ( آتئیست ) شده بودم

در اثر مطالعا خیلی زیاد فلسفی و منطقی و نوین رد پای خداوند رو در هیچ یاخته ای نمیدیدم

در اوج بی ایمانی نمیتوانستم این همه تناقض و درگیری را در زندگیم تحمل کنم

نمیتوانستم تصور کنم ، یک فقیر و یک بیمار و یک گمشده در نقطه ای کور ، روزی بی صدا خواهم مُرد …

نمیتوانستم درک کنم ،

من که اینقدر تلاش بی وقفه دارم  ، چطور نمیتوانم به آرزو هایم برسم ؟

وقتی ذهنم سکوت کرد ، لحظه ای بدنم مور موری شد

به الله بی کران ها قسم یاد میکنم،

پرده از جلوی چشمانم کنار رفت …

تغییر واقعی از  یک نوشته سقراط پشت جلد یک دفتر کهنه ، روی تپه ی شنی  شروع شد :

به تمام دانسته هایت شک کن ،

هیچ واقعیت واحدی در جهان وجود ندارد ،

دنیا آینه ی تفکرات توست ،

دنیا به هر کس واقعیتی متفاوت را نشان میدهد

وقتی این متن را دیدم چیزی در من شکست ؛

مقاومتی عظیم در برابر دانسته هایم در وجودم خرد شد ، با خود گفتم :

این جمله اتفاقی اینجا نوشته نشده است !

چرا درونم اینقدر آشوب زنده و نا آرام شد. دست و پایم لرزه گرفته بود در اوج تاریکی لحظه ای ندایی در قلبم آمد. چشمانم سفیدی کامل گرفت. نبضم اینقدر تند تن میزد که نزدیک بود قالب تهی کنم

دوان دوان خودو را به روشنایی رساندم. وقتی ایستادم گفتم این پیامی برای من است !

چند دقیقه با خودم بحث کردم و در نهایت با خودم گفتم :

امتحانش میکنم . به خودم قول دادم که :

به دانسته هایم ، به آگاهی ام شک کنم و با تجربه ، به این برسم واقعیت چیست ؟

شاید روزی نتایج مشخص کند که راه درست موفقیت کدام است !

آن شب مقاومت سخت را شکستم . تسلیم شدم ، دیگر نجنگیدم بلکه هنرمندانه دنبال راه حل گشتم …

خوب خاطرم هست که :

شب دوم با چوب دستی ام رو خاک های  تپه یک خط بلند و مستقیم  کشیدم …

یک طرف خط نوشتم زندگی و طرف دیگر مرگ


زندگی یا مرگ

دور زندگی خط کشیدم ، با خودم گفتم : این بار جور دیگر فکر کنم ، این بار را بیشتر تجربه کنم ، این بار خودم دنبال خلاق جهان میگردم. این بار خودم را یا به موفقیت می‌رسانم یا حق زندگی را از خودم میگیرم

این بار را بدون تقلید میخوام خودم باشم .

یا میمیرم و یا با اقتدار به بهترین شکل زندگی ام را میسازم ،

اشک هایم را پاک کردم و بلند شدم

پرتو نور ،  تاریکی را در هم شکست

کور سویی روی تپه ی شنی این ظلمت را در هم شکست ،

نور ماه به دل تاریکی تیغ زد و از پشت ابر تاریکی را رگ زد…

تمام وجودم را حسی فرا گرفت :

نمی‌دانم، هنوز هم نمی‌دانم آن صدای ضعیف درونم بود یا الهامی از بالا که گفت

به رویاهایت ایمان داشته باش ، آرام باش  ، تنها در آرامش است که صدای وجودت را می‌شنوم

بدنم یخ کرد، به قدری که چوب دستی از دستم افتاد

شب دوم را تا پایین تپه دوییدم. ترس و هیجان نمیگذاشت بیشتر بمانم. اگر انتخابی بزرگ وجودم را به شک وامیداشت

آن شب تا صبح در خواب و بیدار نور های رنگی میدیم

هر جا نگاه مینداختم اسم های الهام بخش بود : الله،. هدایت،. امیر، نور، تغییر کن، برخیز و مخور غم جهان گذران، ۳،. ۶، ۹، ۱۱، هاله های طلایی و سفید، شفا، مرگ، زندگی

به الله بی کران ها سوگند یاد میکنم

لحظه ای نبود من رگبار های الهامی دریافت نکنم

ام شب مدیتیشن عمیق به وسعت کهکشان بود

وقتی به خودم آمدم این ندا زمزمه میشد

نقطه ی عدم مقاومت لحظه ی تغییراتم بود.

چرایی و چگونگی ترمز است ؟

با تمام وجود میخواستم تغییر کنم ، اما نمیدانستم چگونه ؟

از همه شنیده بودم افراد موفق کتاب های خوب را زیاد  میخوانند

اما من حتی پول نداشتم کتاب بخرم !

یک حس غرور درونی ام باعث میشد از خانواده ام پول نخواهم. همیشه دوست داشتم مستقل باشم برای همین یک شب تصمیمی جسورانه گرفتم .


قدرت سفر

تصمیم گرفتم سفر کنم و از شهرم بروم .

با تمام بیماری و ضعف بدنی که داشتم  ،

یک شب تمام وسایلم را جمع کردم و بی صدا از خانه بیرون زدم .

اگر خانواده ام میفهمید مانع کارم میشد برای همین تا مقصد به هیچکس هیچ چیز نگفتم .

تصمیمی مهم  گرفته بودم که تغییر کنم  .

از چیزی نمیترسیدم ، چون حس میکردم تنها نیستم !

بعد از یک روز کاری برایم پیدا شد .

به کار در رستوران  مشغول شدم چون تنها راه درآمدم بود جانانه و با تمام وجودم با عشق کار میکردم .

از ۶ صبح تا ۱ شب فقط دو ساعت  استراحت در بین روز  داشتیم.

کار سخت بود اما میدانستم این شرایط گذراست …

درکمتر از دو ماه من ارتقا گرفتم و فروش بخش ما به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرد ،

این تشویق ها باعث شد تمام بخش ارتقا بگیرند و من هم بعد از سه ماه سرپرست بخش شدم.

همه ی نیرو ها  عاشق کار با بخش من بودند و کلی درخواست انتقال به این بخش میشد ،

اما هرکدام توسط مدیریت منقضی میشد و نیروها بعد چند روز از یا از کار انصراف میدادند یا در کار بی رمق میشدند

فشار کار در آن گرمای طاقت فرسا ، باعث میشد ،

هیچ نیرویی بیشتر از چند روز تا چند ماه در کارش  دوام نیاورد .

شرایط در بخش ما بهتر بود  چون کسانی در آن کار میکردند که روحیه ی پیشرفت داشتند .

حسی به من میگفت تو لایق ارتقا و بهتر شدن هستی ،

تو میتوانی مستقل باشی ، تو میتوانی اگر فقط بخواهی …


آغاز مرحله دوم زندگی

رئیس رستوران که خانمی ایرانی تبار و مقیم کشور آمریکا(خانم مباهات) بود .

بعد از ۶ ماه ، در یک سفر به ایران  ، برای بازید از بخش های مختلف رستوران به ایران بازگشت .

در کل مدت همکاری ام ، فقط ۲ بار این خانم  را دیده بودم .

هر بار با یک خودروی جدید و کاملا لوکس و عالی ، رفت و آمد میکرد و متانت و افتادگی خاصی در رفتارش موج میزد .

کار من را  در بخش بازبینی و مدیریت  زیر نظر گرفته بود و تمام گزارش های ارتقا و تشویقی  را دیده بود .

درست یک روز قبل از بازگشتش به آمریکا  ، مرا به صحبت به دفترش دعوت کرد . همیشه برای اخراج نیرو این کار را می‌کرد چون اصلا سابقه نداشت با کسی رو در رو صحبت کند.

به مدیریت خوانده شدن و نامه ای به من دادند و در کمال ناباوری گفتند که رئیس دوست دارند شما به اتاقشان مراجعه کنید

بعد از کلی تشکر  ، از انگیزه های من پرسید . جمله ای به من گفت که مثل بمب در مغزم صدا کرد!

به من گفت :

تو نیرو و انگیزه خوبی داری آقای همتی

من در دوربین ها تلاشت رو میبینم

میدونستی ،  تو این توانایی رو داری که در کارمورد علاقه ات هم ،  اینقدر عالی کار کنی ؟

من گزارشات مراجعات تو رو به بیمارستان دیدم ؛ مدتی به خاطر خوابیدن روی زمین و خوردن آب ناسالم خوابگاه مریض شدی، افرادی که با تو دعوا کردند اخراج شدند

تو میتونی مدتی استراحت کنی ،

بعد مرتبط با علاقه ات کار کنی تا  هم پول بیشتری داشته باشی و هم اینقدر به خاطر بیماری کار سخت انجام ندی؟

با لبخند تایید کرد که :

من در پروندهات دیدم امسال دانشگاهتم همین جا قبول شدی  و هم درس میخونی و همزمان کار هم میکنی  ، چرا دنبال رویاهات نمیری ؟

گفتم :

شاید …. آخه من مشکلات خاصی دارم ، من کلی محدودیت دارم ، من ….

حرفم رو با آرامش قطع کرد ،

گفت : حتما میشه به حرفم اعتماد کن ،  من کارت رو دیدم ، از تمرکزت در کار لذت میبرم .

شاید به نفع من نباشه که از اینجا بری ،  چون بهترین نیروی  این مجموعه   هستی ،

اما واقعا دوست ندارم با این روحیه اینجا اذیت شی ،

چون میدونم افرادی هستند که جای تو رو پر میکنند اما …. تو در این زمان فرصتش را داری که تغییر را شروع کنی

اون بیرون دنیای بزرگ تری منتظر توست .

یادت باشه من هم یک روز در شرایطی مشابه تو بودم .

دوست نداشتم قطع کنند این زنجیر باشم . یادت باشه اگر رفتی ، قول بدی که تو هم ایین راه رو ادامه بدی.


تلنگر آغاز شد ….

آن خانم زندگی رو برای من معنا کرد .

وقتی چندین بار با تمام اطمینان تایید کرد که من استعدادش را دارم ، قدرتی در درونم مرا به تغییر واداشت  .

او رفت ولی قلب مرا با خودش برد .

او دستی از دستان خدا برای من در زندگیم بود . نشانه بود که تاییدش کردم

فردای آن روز با مجموعه  تسویه کردم و از کارم بیرون اومدم .

با قسمتی  از آن پول کلی کتاب هایی که مدتها آرزویشان را داشتم ، خریدم ،

با مقدار باقی مانده گوشی و لپ تاپ خریدم.

چقدر لذت بخش بود داشتن چیزی که مدتها بود پشت ویترین می دیدم .


آغاز خودسازی

شروع به خواندن کتاب های روانشناسی موفقیت کردم و از تمام کتابهای فلسفی غیر مرتبط که من را به پوچی رسانده بود فاصله گرفتم .

از کانال های تلگرام و وایبر و اینستاگرام لفت دادم .

یادم میاد اون موقع ادمین سوپرگروه پویندگان گروه آتئیست ها و بی خدایان در فیسبوک و تلگرام بودم.

به قدری فعالیتم کم شد که بعد از چندین ماه از این قسمت ها بیرون آمدم.

بی وقفه میخواندم  من شبی رو به یاد ندارم که زودتر از ساعت ۳ خوابیده باشم ،

من عاشق فهمیدن حقایق بودم

فیلم های زندگی افراد موفق  و قوانین کشف شده در کیهان ، تحقیقات علمی جدید و …

تاییدی بر گفته های کتاب ها بود

نتایج آرام آرام به من نشان داده شد ، آرامشی بزرگ مرا فرا میگرفت

همزمان مطالعه داشتم و دانشگاه هم میرفتم اما دانشگاه  محلی نبود

که در آن بتوانم مهارتی برای زندگیم یاد بگیرم .

جنس رویاهای من با تمام بچه ها فرق داشت .

من نور دیده بود . افق بااتری را دید میزدم.

تمام حضوری های من ، در کلاس دانشگاه در طول یک ترم فقط ۳ یا ۴ جلسه بود .

چند بار  برای انصراف از دانشگاه اقدام کردم اما شرایط جوری رقم میخورد که منصرف میشدم .

تصمیم گرفتم بیخیالش باشم ، وقتی کنارش زدم ، نیروی مسدود شده در درونم آزاد شد . در آن شرایط با آن تضاد کنار آمدم .

پذیرفتم چیزایی هست که زیبایی آنها بعد از یک مدت مشخص خواهد شد و حالا میفهمم چقدر این تصمیم برایم موثر بود.


تمرکز لیزری

تمام وقتم ، تمام هدفم ، تمام تمرکزم فقط روی کتاب ها بود .

تشنه تر از همیشه میخواندم و عمل میکردم و هر بار نتایج بزرگ تر میشد  !

در مرحلهی بعدی ادامه سمینار ها و کتاب ها و مصاحبه حضوری با معروف ترین چهره های موفق ایران  گذراندم  .

این بار بر یافته هایم مهر تایید زده میشد .

من با استاد های عالی ایران و جهان آشنا شدم .

کسانی که شرایطشان از من سخت تر بود اما  زندگیشان را به صورت واقعی تغییر داده بودند .

این تایید ها قدت زانو های من بود . چندی بعد با یادگیری  روش های تند خوانی اساتید ایران و جهان  تغییرات چشم گیر تر شد .

سرعت خواندنِ من  ، فوق العاده بالا رفت و شوق من برای دانستن بیشتر و بیشتر .

چون همیشه نمی توانستم کتاب را با خودم حمل کنم ، برای بازدهی بیشتر به کتاب های صوتی روی آوردم حتی در خواب هم در گوشم تکرار میشدند.

دیگر با متن کتاب یکی شده بودم . فقط نمیخواندم ، آن را زندگی می کردم .

چندی بعد برای تهیه هزینه ی محصولات صوتی و تصویری  این استاد ها نیاز به درآمد داشتم .

دوباره از همان اواسط  ترم اول ،  شروع به کار کردم .


مرحله سوم زندگی …

این بار کارم مرتب با رشته ام بود .

چون باور های درستی داشتم در کمتر از نصف روز به مکانی بسیار عالی هدایت شدم.

وقتی در کار جدید رفتم ؛

مدیر شرکت قرار داد های جدید با مجموعه های مختلفی امضا کرد

و کارها سرعت گرفت و گروه کاری متحول شد ،

تشویقی ها افزایش یافت ، فروش و قرار داد های جدید برای شرکت شروع شد .

مدتی با کار و کتاب و دانشگاه میگذشت ولی من آنجا نبودم .

من در دنیای خیالی ام زندگی میکردم .آنجا  نیز برای من محدود و کوچک بود ….

رویاهای من مرا به تغییر وامیداشتند …

میدانستم باید تغییر کنم پس پش زمینه ها را آماده کردم و آرام آرام از محیط کاری این مجموعه کنار کشیدم .

کارم سبک تر شد .

بعد از چند ماه به طور کلی وضعیت را تغییر دادم.

از درآمد این کار و پول های بورسیه تمام آموزش های پولی و محصولات آموزشی مورد علاقه ام  را تهیه کردم  ،

چیزی بیش از ۵۰ میلیون تومان به صورت پراکند در این چند سال صرف همین آموزشها شد ….

شبهایی که تمام افراد برای امتحانات درس میخوانند من فایل مصاحبه افراد موفق و فایل های قوانین کیهانی و کتاب های  موفقیت میخواندم

من به تغییر نیاز داشتم من واقعا با تک تک سلول هایم میخواستم شرایطم بهبود پیدا کند


نیاز ،  قدرتمند تر از آرزوست

من مثل کسی بودم که سرش زیر آب رفته ،

در آن شرایط فقط و فقط هوای تنفسی میخواهد نه هیچ چیز دیگر  ؛

نه غذا ،  نه محبت ، نه همراهی ، نه تفریح

من مثل انسان غرق آب شده نفس تازه میخواستم ، تغییر میخواستم .

تمام خط خطی های ذهنم را پاک کردم و فقط روی یک نقطه  تمرکز کردم :

گذشته درگذشته بود و آینده فردا می آمد و من آن را میدیدم ، قدرت من در لحظه ی اکنون بود .

تلاش کردم خودم را آرام کنم و از مسیرم لذت ببرم و آرام آرام برای رسیدن به نیاز هایم آرزو هایم را به هدف تبدیل کنم

یاد گرفتم دنیا در مقابل انسانهایی که از خودشان جسارت نشان میدهند و انعطاف پذیرند ،

با قدرت کرنش میکند و در جواب خواسته های ما بیانی شیوا دارد و میگوید :

فرمانبردارم سرورم


تغییر پر رنگ تر شد …

هر قدم فهم من از قوانین خلقت خداوند بیشتر میشد .

فهمیدم غول چراغ جادو درونم است و من تمام عمرم دنبالش بودم

فهمیدم تمام اتفاقات از درونم آغاز می شوند و هر آنچه که دارم حاصل  قانون باور هاست.

با پیشروی بیشتر ، به درکی عمیق در قوانین جهانی رسیدم .

روزی به طور کنجکاوانه به متن های اثباتی قوانین کیهان در قرآن ، انجیل ، تورات ، کتاب های بودا و زرتشت و …  رسیدم

تصمیم گرفتم یک بار  بدون تعصب و با ذهن باز و بدون هیچ تفسیر خاصی آنها را بخوانم


آشنایی با کلام خداوند  و الهام درونی ( تله پاتی )

دنیای تاریک من روشن شد ، اثبات های قرآن و سخنان مسخ کننده ی آن مرا منقلب کرد !!!

چطور ممکن است اینقدر قوانین را خوب اثبات کنند !!!!

تمام خطوط این کتاب  مقدس از دنیایی خبر میداد که هیچ اختلافی درآن نبود ،

تمام نشانه ها همدیگر را تایید میکردند.

من خدا را فهمیدم من قدرت وجودم ام را درک کردم ،

من فهمیدم تمام افراد موفق این قانون را میفهمند ،

شاید نشان ندهند اما آگاهانه و نا آگاهانه  از آن استفاده می کنند

من  که روزی خدا را به خدایی  قبول نداشتم ،

حالا از نهایت بی ایمانی ، به اوج ایمان  وصف نشدنی رسیدم .

این بار تقلید نکردم چون با قوانین علمی پیدایش کرده بودم  .

من تجهیز شدم .

نجات را دریافت کردم .

هدایت شدم .

به یاد دارم همان کتاب قرآنی که یک روز از شدت عصبانیت از قفسه ی کتاب هایم دورش انداختم ،

روزی همان کتاب مرا هدایت کرد.

آری ،همان کتاب به من عزت داد و روش موفقیت را آموخت .

در این کتاب دریافت هایی داشتم که هیچ کتابی اینقدر واضح به من نیاموخته بود .

من از نا آرام ترین نقطه ی زندگی به درکی بی بدیل و آرامشی توصیف نشدنی رسیدم

این آیه قدرتمند را دوست دارم

خداوند می فرماید :

تمام کیهان را مسخر و رام اراده ی تو کردیم

آیا قبول داری تو قدرتی بی نظیر داری ؟

آیا قبول داری تاج افتخار آفرینشی ؟

آیا قبول داری تو می توانی سرنوشتت را رقم بزنی؟

در کتاب مقدس آمده است :


أَلَمْ تَرَوْا أَنَّ اللَّهَ سَخَّرَ لَكُمْ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ وَأَسْبَغَ عَلَيْكُمْ نِعَمَهُ ظَاهِرَةً وَبَاطِنَةً ﴿ لقمان۲۰﴾

آيا ندیده اید  كه خدا آنچه را كه در آسمانها و آنچه را كه در زمين است رام شما ساخته است

  و نعمتهاى ظاهر و باطن خود را بر شما تمام كرده است


مرحله چهارم زندگی من 

( نگارش پرفروش ترین کتاب موفقیت ایران : کتاب فراسوی شفای زندگی )

حالا زندگی من هیچ شباهتی به ۴ سال گذشته ندارد ،

تغییرات بسیار شگفت آوری  در تمام جنبه های زندگی ایجاد شد

که اگر تمام درختان قلم و دریا مرکب شوند نمی توانند شمار این موهبت ها و نعمت ها را به نگارش درآورند.

گاهی فقط مسخ و مبهوت این معجزات می شوم

و گاهی اشک شوق می ریزم ،

گاهی در خنده و شور و الهام غرق می شود .

عینک بدبینی و شکست و بیماریو فقر را شکستم و این با چشمانی بینا جهان را نظاره کردم .

سلامتی ام ، درآمد مالی ام ، روابطم ، عزت نفس و اعتماد به نفسم ،

موفقیت های فردی ام ، شخصیتم ، اخلاق و روحیاتم ، شادی و خوشبختی ام ،

توحید و یکتا پرستی ام همه و همگی چنان رشدی کردند

که فقط می توانم بگویم من الان با من آن روز ها دیگر نقطه اشتراکی ندارد .

ندیدم به خدا ندیدم ، آرامشی که من دارم ، انگیزه ای که من دارم ،

امید و آزادی وقت و نعمت هایی که من دارم  ، در زندگی هیچ کس ندیدم.

شرایطی که تجربه کردم از بزرگ ترین رویا های من هم بزرگ تر بود و همچنان پی درپی ادامه دارد


رسالت من به من الهام شد …

با آغاز کتاب فراسوی شفای زندگی همه چیز برای من آشکار شد .

رسالت من در نوشتن کتاب به من الهام شد و ماموریتی بر دوشم قرار داده شد

و به قدری وجودم رو تحت تاثیر قرار داد که حاضرم جانم رو در این مسیر برای تحقق اون رسالت بگذارم

آمده ام قطع کننده ی زنجیر عشق نباشم

آمده ام لذت ببریم و لذت بردن را بیامورم

آمده ام از عشق بگویم

آمده ام پیام صلح و خوشبختی را نوید دهم

ای انسان ها به خدای واحد ، شما هدایت شدگانید

ای انشانها به یکتای بی بدیل شما تجهیز شدگانید

کافیست ، در این مسیر ثابت قدم باشید و به جای اسلام ، ایمان بیاورد .


حالا با بلند همتان ،

گروه بین المللی امیر همتی با قلب سرشار از عشق پای به این وادی گذاشتیم ، تا رسالتمان را جهانی کنیم

برای تمام جهانیان با هررنگ و نژاد ، به خصوص پارسی زبانان جهان راجع به ناب ترین آگاهی ها و خالص ترین الهامات صحبت خواهیم کرد

رسالت ما معرفی لایف استایل خوشبختی با سبک موفقیت  و ترویج زیباترین روش زندگی است


موفقیت در تمام جنبه های زندگیآن چیزی است که در مسیر آموختن آموزه ها آن را با اطمینان قلب فرا میگیرید .

دسته بندی آموزشها :

قوانین علمی آفرینش | ثروت | سلامت و خودشفادهی |معنویت | روابط |قرآن | عزت نفس| هدف | کسب و کار |موفقیت فردی | آهنگ انگیزشی | آهنگ الهام بخش | قانون فراسوی جذب امیر همتی | آموزش تله پاتی | لاکچری لایف استایل | جذب ثروت | جذب عشق | روابط عاشقانه

دوست دار شما ، امیر همتی

( بنیانگذاری امپراتوری گروه بین المللی امیر همتی  ، بهار ۱۳۹۷ )

فایل های آموزشی استاد همتی را از این قسمت دانلود کنید ….

18

نویسنده

گروه بین المللی امیر همتی
استاد امیر همتی نویسنده پرفروشترین کتاب ایران " کتاب فراسوی شفای زندگی ، آموزش علمی تله پاتی ، جذب عشق ، خودشفادهی ، جذب ثروت اصول سرمایه گذاری و مارکتینگ
 1. سلاااام استاد امیر همتی بزرگوار،،زهرا هستم ۴۸ ساله از اصفهان،مدت کوتاهیه با شما اشنا شدم بله مث بقیه شناختم از شما کاملا رو درخاست قلبی و عجیب بود سه سال با اکثر استادای معروف کار کردم از بس ویساشون گوش دادم گوش درد گرفتم تو این دوهفته ک با شما اشنا شدم ب طور عجیبی سمت شما کشیده شدم و تموم ویسا و کتابای بقیه استادا رو کنار گذاشتم،، بقول استیو جابز این نقاط بهم متصل شدند تا شمارو پیدا کنم و دونه اخر زنجیرمو وصل کنم الان داشتم زندگینامه تونو میخوندم و گریه میکردم ی جورایی شبیه ،قبل این سه سال درامدم ماهیانه ۵یا ۶ ملیون بود ولی تو این سه سال ب صفر رسیدم من خانوم کاملا مستقل و مثبت اندیشیم ،دیدگاهم در مورد همه چی حتا برخورد با اقایون خیلی با بقیه فرق داره،براتون پیام گذاشتم تلگرام ولی نخوندنش گفتم خدایا هر موقع لازم بدونی میخوندش استاد،،اینجا اومدم قسمت یک و دو کتابو دانلود کنم دوباره سرگذشتتونو خوندم و دیدم قسمت نظرخاهی هست میتونم بنویسم اولش خاستم فقط دو جمله بنویسم ولی الان شد اینهمه هر چی ب دلم اومد و بزبونم جاری شد نوشتم،،ب خودم قول دادم شروع سال ۹۹ من با کتاب شما باشه دوره تله پاتیم خیلی دوستدارم من عاشقانه کار بر روی ذهن و ارتباط با خدا رو دوست دارم فقط میخام دونه اخر زنجیر هم برام مشخص بشه ،بطور مستمر شکرگزاری کار میکنم و همین طور مشاوره های کوتاه و کوچیک میدم اونایی ک ازم مشاوره میخان واقعا ب نتایج عالی رسیدم تو شکرگزاری ولی خب در امد هنوز ن،،از هر راهی میرم میخوره ب بن بست دیگه پول کرایه هم ظاهرا نیس ،،،،خدارو بی نهایت بابت وجودتون شاکرم ،،موفق باشید ک قطعا هستید ،،

  2
  1. مهربون جانم ممنونم اینقدر با عشق و ذوق نوشتی
   حتما با کتاب فراسوی شفای زندگی و لایو ها شروعه کنو نتایجت رو پر رنگ تر کن

   1
 2. سلام خدمت شما
  دوسال پیش بااقایی اشنا شدم که قصدازدواج داشتند بعداز انجام مراسمات خاستگاری درست جایی که همه چیز خوب بود یک شبه ورق برگشت وهمه چیز دگرگون شد وتابه امروز تاریخ ۱۶فروردین ۹۹هنوز نتواسته وی رافراموش کنم درصورتی که دربی خبری کامل به سر میبرم وازطرف خانواده ایشان گفته شده اگر معجزه هم شود دیگر این وصلت نشدنیست اما من هنوز درخاطر خود بی خیال نشده ام خاستم ببینم واقعا با قانون جذب میتوان رابطه ای که گفته شده اگر معجزه هم کاری کند محال است درست شود یانه و اینرا نیز بگویم که درمدت دوسال بنده بسیار بنده مستاصل و درمانده و حتی سیراز زندگی شده ام.ممنون

  1
  1. سلام عزیز دل حتما میتونی به خواسته ات برسی رای اینکه مطمئن بشی نتایج کابران رو بخون و بعد دوره تلهپ اتی رو تهیه کن و یا با استاد همتی مشاوره تلفنی داشته باش
   میتونی با شماره های زیر هماهنگ کنی
   ۰۹۰۵۲۹۱۳۱۵۵
   ۰۹۳۰۷۱۷۹۷۵۸
   ۰۹۲۲۲۹۹۰۹۲۵

   1
 3. سطح و لِول شما با تمام استادهای خارجی برام فرق داره چه برسه مقایسه با ایرانی ها

  2
 4. سلام… ندیدم نشنیدم استادی به‌ بزرگی شما.. خيلی مهربون و پاک دامن و نفس حق…

  3

با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید