شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

قانون فراسوی جذب - افشاهای قانون جذب امیر همتی
شناسه خبر: 22169
بازدید: 807
26
قانون فراسوی جذب - افشاهای قانون جذب امیر همتی
قانون فراسوی جذب – افشاهای قانون جذب امیر همتی

در اولین افشا  از قوانین خلقت می خواهیم به قانونی به نام  قانون فراسوی جذب  اشاره کنیم که اولین افشای راز خلقت در تمام تاریخ هست !

✅ قانون فراسوی جذب چیست ؟

✅ قانون جذب چیست ؟  آیا قانون جذب حقیقت دارد ؟ آیا ثروتمندان و افراد موفق دنیا به آن اعتقاد دارند ؟

✅ چطوری خواسته هام رو جذب کنم ؟ چطور ازدواج موفق داشته باشم ؟ چطور پول و ماشین و خونه جذب کنم ؟ چطور بیماریم رو شفا بدم ؟

✅ قدرتمند ترین قانون دنیا چیه ؟

✅ چطور ازدواج موفق داشته باشم ؟ چطور پول و ماشین و خونه جذب کنم ؟

✅ چطور بیماریم رو شفا بدم ؟ واقعا قدرتمند ترین قانون دنیا چیه ؟

کشف قانون فراسوی جذب

همیشه برایم جای سوال بود که افراد موفق چه کاری میکنند که من انجام نمیدهم؟ افراد ثروتمند و خوش شانس از چه قانونی استفاده میکنند ؟ افراد خوشبخت چه راهی را بلدند ؟

میدانستم این ها اصلا اتفاقی نیست ، میدانستم حتما قانونی است. اما کدام قانون بود که همه را مدیریت میکرد؟ به قدری درونم غوغا شد که ۵۴۰۰ مقاله ی علمی ، ۲۱۰۰۰ سمینار شخصی اساتید موفق جهانی، ۱۶۰۰۰ زندگینامه افراد موفق و بیش از ۳۵۰ جلد کتاب روانشناسی موفقیت و فلسفلی را مطالعه کردم.

شگفتی مرا دیوانه کرد !!!! می خواهم برای شما موضوعی بسیار مهم را بیان کنم ، که تا همین لحظه ، هرگز راجع به آن در جایی صحبت نکردم .  چیزی که احساس می کنم تا به حال فقط چند کتاب اندک و چند دانشمند به صورت سر بسته و مختصر اعلام کردند و بعد از آن یافته های آنها به طرز عجیبی ناپدید شده بود .

چیزی که اکثر اساتید موفق جهانی آن را عمیق درک نکردند و  برای همین همه شاگردان آنها نتایج عالی نمی گرفتند ! و حتی گفته های برترین کتاب هایی که خواندم باز هم دچار ضعف و تحریف بود .

اما من با درک کلام خداوند این درک را عمیقا اثبات کردم : قانون فراسوی جذب ، قوی ترین ومهم ترین و بنیادی ترین قانون تمامِ کیهان، تا این لحظه است و تاییدی بر قانون کوانتومِ فیزیکِ ذراتِ بنیادی است!

راز قانون فراسوی جذب چیست؟

بسیاری از اساتید قانون جذب می گویند که اگر شما به خواسته ای فکر کنید و آن را تجسم کنید می توانید آن خواسته را جذب کنید. برای امتحان بیایید یک لحظه چشمانتان را ببندید و پول را تجسم کنید. کدام یک از شما ثروتمند شد؟ همانطور که می بینید با فکر کردن ثروتمند نمی شویم.

اینجاست که متوجه می شویم حتما قانونی فراتر از قانون جذب وجود دارد که افراد موفق و ثروتمند از آن استفاده می کنند. این قانون، همان قانون فراسوی جذب است.

قانون فراسوی جذب به صراحت می گوید: به هر چیزی که توجه کنید و احساس ذوق به آن داشته باشید ، در زندگی شما پدید می آید و شما آن را جذب میکنید. این در صورتی است که همه دنیا میگفتند کافیست به یک موضوع فکر کنی تا آن را داشته باشی !

و این رازی بود که همه جا حذف شده بود !!!! من میلیونها بار تجربه افراد موفق را خواندم اما هیچ کدام از آنها فقط #فکر نمیکردند! همه ی آنها به خواسته توجه میکردند و حتی در بدترین شرایط احساس خود را عالی نگه میداشتند و بعد با آن خواسته #هم_ارتعاش و #هم_فرکانس میشوند.

ما همین الان ۷۰۰۰ رشته فکری در سر داریم. به هر کدام متمرکز شویم ، یعنی به آن توجه کردیم. کانون توجه ما احساس ما را کنترل میکند و زبان تمام ذرات جهان از احساس و ارتعاش است !

چون ماهیت هر چیز در جهان انرژی و ارتعاش است ؛ پس باید برای داشتن پول به ارتعاش پول نزدیک شویم . برای داشتن رابطه عالی باید به ارتعاش رابطه عالی برویم . برای داشتن سلامتی باید به ارتعاش سلامتی برویم .

یعنی برای دریافت هر چیز؛ باید ما به مدار و ارتعاش آن خواسته برویم تا آن را ببینیم . این یعنی احساس ما تغییر کند و به ذوق برسیم .

مرکز دریافت ارتعاش در بدن ما چیست؟

درست ۳ سال گذشته در خواب متوجه الهاماتی عمیق شدم که به شدت مرا تحت تاثیر قرار داد. به کلماتی در قرآن هدایت شدم و به عمیق ترین درک از قانون فراسوی جذب در جهان رسیدم .

آیه چنین بود :

آيا در زمين گردش نكرده‏ اند تا #قلب هایی داشته باشند كه با آن بينديشند ، يا گوشهايى كه با آن بشنوند در حقيقت چشمها كور نيست ليكن قلب هایی كه در سينه‏ هاست كور است . ( الحج۴۶)

سوال بزرگ این بود : مگر قلب فکر میکند ؟ چرا خداوند برای قلب ، کور بودن را آورده بود؟

موضوع کاملا علمی و این چنین بود : قلب بزرگ ترین دریافت کننده و ارسال کننده فرکانس در دنیاست ! حتی قوی تر و سریع تر از مغز!

قانون فراسوی جذب با زندگی چکار میکند ؟

ما بارها دیده ایم که وقتی برای گیاهی ، موسیقی پخش می کنیم رشدش بیشتر می شود.

ما بار ها دیده ایم وقتی برای حیوانات شیرده مثل: گاو ، گوسفند ، شتر موسیقی پخش می شود شیر آنها بیشتر می شود.

ما بارها دیدیم ، مادرانی که روحیه ی مثبت تری دارند ، کودکانی باهوش تر و زیباتر متولد می کنند.

ما بار ها در گزارشات پزشکی دیده ایم، وقتی کلمات نا امید کننده و ترس آور برای بیمار می زنیم در مواردی موجب شدت بیماری و حتی مرگشان می شویم…

ما بارها دیده ایم ؛ زمانی که حالمان خوب است ، جوان تر به نظر می رسیم ، پوست ما شاداب می شود و اشتهایمان بیشتر می شود و به صورت پشت سر هم اتفاقات خوب می افتد.

ما بارها دیده ایم ؛ زمانی که آرامش داریم و شاد هستیم، کارمان سریع تر و موفق تر پیش می رود.

ما بارها دیده ایم ؛ زمانی که باور های درستی داریم ، کمتر بیمار می شویم ، کمتر شکست می خوریم و کمتر دچار حوادث نگران کننده می شویم.

ما بارها دیده ایم ؛ کافیست که چند دقیقه در یک محیط غمگین بمانیم ، آن وقت احساس خفگی و تنگ نفس و بغض می کنیم.

ما بارها دیده ایم ؛ زمانی که بیشتر در طبیعت هستیم و بیشتر تفریح می کنیم و کمتر زجر می کشیم ، جوان تر به نظر می رسیم و تعدادی زیادی به ما میگویند چقدر زیباتر شده ایم ، چقدر جذاب و خوش چهره به نظر می آییم.

ما بارها دیده ایم ؛ کافیست در موردی حال ما خراب بشود و در حال بد بمانیم ، بعد از آن پشت سر هم اتفاقات بد و بدتر ظاهر می شود و تا مرز دیوانگی ما را پیش میبرد.

آیا تمام این موارد تصادفی است یا قانونی قدرتمند به نام قانون فراسوی جذب این موارد را کنترل میکند؟!

مهم ترین نکات موجود در افشای فراسوی جذب

 • اگر به دنبال غول چراغ جادو هستی، در درون خودت به دنبال آن بگرد.
 • قانون فراسوی جذب قدرتمندترین قانون جهان است.
  اولین مرکز دریافت کننده احساس و ارتعاش در بدن قلب است.
 • راز رسیدن به خواسته توجه و احساس خوب به آن خواسته است.
 • تمام ذرات دنیا از انرژی ساخته شده و برای همین می توانید بر روی همه چیز اثر بگذارید و با آنها تله پاتی کنید.
 • اگر خواسته ای در دل تو افتاده یعنی آن خواسته برای تو ساخته شده و تنها کاری که باید انجام بدهی این است که در مدار آن خواسته قرار بگیری.

💎الماس زندگی همین جاست و این قدرتمند ترین قانون در تمام جهان است .


قانون فراسوی جذب – افشاهای قانون جذب امیر همتی | قدرتمندترین قانون جهان | تنها قانون موفقیت | بهترین قانون موفقیت | راز قانون جذب | قانون جذب کائنات

26

نویسنده

هلدینگ بین المللی امیر همتی
استاد امیر همتی نویسنده پرفروشترین کتاب ایران " کتاب فراسوی شفای زندگی ، آموزش علمی تله پاتی ، جذب عشق ، خودشفادهی ، جذب ثروت اصول سرمایه گذاری و مارکتینگ
 1. زیباترین قانونی که تا حالا دیدم ، این بوده . اتاد همتی شما خیییییلی در بیانت توانا هستی . واقعا این افشا ها تون میلیون تومان قیمت دارن. خدااااااااااااااااایاااااااااااااااا شکرت که شما رو پیدا کردم . عالی بود عااااااااااالی.

  5
  1. مارال خوبی ها از عشقی که در این مسیر پیدا کردی خیلی خوشحالم. دستی از دستان خدا هستی که در این مسیر قلب های میلونها نفر رو تحت تاثیر قرار میدی. برای هدایتت سپاس گزارم. به این مسیر ادامه بده و عشق رو برای جهان معنا کن. در پناه عشقش

   4
  2. عالی بود استاد👏👏
   فکر میکنم فندانسیون تمامی قوانین جهان هست👌
   اگر شعور ذاتی ذرات تشکیل دهنده جهان رو درک کنیم با سیستم های قدرتمندی که در وجود مون تعبیه شده به راحتی میتونیم از این قانون بهره مند بشیم😍

   0
 2. سلام استاد میشه با قانون فراسوی جذب رو تصمیم گیری شخصی اثر گذاشت ؟؟؟البته یه جا شما گفتید کبوتر با کبوتر باز با باز متاسفانه ما باهم نقطه اشتراکی نداریم نمیدونم چطور میتونم عشق از دست رفتمو برگردونم در صورتی که ما هیچ وجه اشتراکی نداریم

  3
  1. سلام عزیزم بله میشه به این فرد دلخواهرسید . شرطش اینه با اون فرد هم مار بشی و بتونی بری تو فرکانسش . حتما افشای ۷ و ۱۸ و لایو ۹ و ۱۱ رو گوش کنید

   4
   1. وای خدای منن شکرتتت من یه مدتی هست که همین سوال درگیریم شده بود روی کسی حس پیدا کردم که ممکنه زیاد نقاط مشترک نداشته باشیم خدایا شکرتت که جواببشو پیدا کردمممممممم ازتون مممنونممممم کلی عشق برای شماااا در پناه خدا

    2
 3. سلام وقتتون بخیر. من این فایل رو گوش کردم و حساااااببییی حال دلم خوب شد و کلی انرژی گرفتم.خیلی ازتون ممنونم
  اما دوتا سوال داشتم شما تو ای افشا گفتید هم فرکانس و هم ارتعاش بشیم با خواستمون اما چطوری این کارو بکنیم؟
  و چجوری به فرکانس و مدار اون خواستمون بریم؟خواهش میکنم جواب بدید🙏🏻

  1
  1. سلام وقت شما بخیر عزیز جان
   سوال اول : دوره تله پاتی پلاس یا مشاوره با استاد همتی
   سوال دوم : افشای ۱۸ و ۷ و لایو ۹ و ۱۱ و ۳۲

   0
 4. افشاها خودشون یه دوره ی کاملن و خوشحالم که کامل تمامشون رو گوش دادم

  1
 5. سلام استاد عزیز
  به جرات میتونم بگم خیلی از اونایی که تونستن دوره هاتون رو جذب کنن به واسطه همین افشاها و لایو های رایگانی بود که در اختیار همه قرار دادین و خوش قلب ترینید چون خیلی از اساتید دیگه هستن که همه این مطالب رایگان شما رو با قیمت گزافی به فروش میرسونن و خوشحالم که در مسیر زندگی در ایستگاه امیر همتی پیاده شدم و به واسطه شما خدا رو به درستی شناختم 🙏🌹

  4
 6. استادعزیز، بقول جناب خواجه که گفته:«جهدی کن وسرحلقه ی رندان جهان باش»جنابعالی با«همت»والایتان وباالهامات قلبی تان که پاکتراززلال چشمه ساران جاری دردامان زردکوه ما«بختیاریها»ست توانستی باکلیدعشق قفل کهن معماهای علمی وحتی فراترازعلم رابازکنی وبالیاقتی ذاتی وسماواتی به کائنات نشان دادی که سینه ی باصفاتان شایسته ی نزول وحی و الهام است وبازبه قول حضرت« لسان الغیب»که گفته:(این طفل یکشبه بین که ره صدساله میرود)بر کروبیان سماوات نشین نشان دادی که سلطان و«امیر»وخلیفة الله آدم خاکیست نه فرشتگان افلاکی!!
  (رسدآدمی بجایی که بجزخدانبیند/بنگرکه تاچه جداست مکان آدمیت)

  4
 7. سلام استاد عزیز
  این افشا عالیه با اینکه که کاری نمیکم ولی همین که احساسم خوبه خودش عالیه و اتفاقات عالی واسم رقم میزنه

  2
  1. باتشکر ازاستاد که دانستهایشان را با ماها به اشتراک میگذارند

   1
 8. باتشکر ازاستاد که دانستهایشان را با ماها به اشتراک میگذارند

  2
 9. من خیلی خوشحالم که با گروه امیر همتی اشنا شدم واقعا عالی بود💚💚💚💚

  1

با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید