شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

به نام الله یکتا

سلام بر خوش قلب ترین انسانهای زمینی و ملکوتی درگاه عشق و حقیقت

 • رسالت و ماموریت

همواره رویای این را داشتم که با داشتن فضایی مثبت اندیش و مهربان و ثروت آفرین و قدرتمند با ایجاد طوفان فکری به زیباترین درک از عمیق ترین قوانین خداوند که حاکم بر جهان بی انتهایش هستن برسم.

بار ها پیش آمده که برای پیدا کردن سوالی بسیار مهم ساها و ماهها و رز ها را به سر کردید و اما جواب درست و قانع کننده ای را از هیچ کسی دریافت نکردید !

بارها پیش آمده مسافت ها و کیومتر ها و فرسنگ ها رو پیمونده اید و پارو زده اید و درنوردید که به الماس زندگی برسید و با سیرا کردن خرد خود نقشه گنج جزیره خوشبختی را بدست آورید !

بارها پیش آمده برای دیدن پیر کوهستان ساعت را پیاوده روی کریدد تا جواب سوال مهم زندگیتان را از او بپرسید !

چقدر ذوق میکنید اگر بگویم این فرصت هم اکنون پیش روی شماست ؟

جمع دانایان ” همانطور که از نامش پیداست ، جمعی از افراد آگاه و دانا و صاحب خرد از بین اعضای سایت است که معجونی سحر آمیز از آگاهی ها و تجارب ” همه ی ما ” درباره قوانین زندگیست. جمع دانایان،  بهترین روش پاسخ به سوالات پیچیده زندگی است که شامل دسته های : موفقیت ثروت و کسب درآمد  سلامت روابط و معنویت  فروش و کسب و کار و موفقیت فردی است

مهم ترین ماموریت و رسالت جمع دانایان این است که بتواند با یاد آوری باور های قدرتمند کننده در جهت پیشرفت شخصی ، کارآفرینی و ثروت آفرینی و سلامت سلامتی و روابط معنوی و عاشقانه و موفقیت های فردی گامی بسیار تاثیر گذار بردارد . جمع دانایان به شما این فرصت را میدهد آزادانه هر سوالی که سالهاست در گوشه کنار ذهنتان زندانی شده است را آزاد ککنید و زیباترین جواب ها را با توجه به قوانین خداوند از اعضای سایت دریافت نمایید.

جمع دانایان بزرگ ترین مستند الگو سازی باورهای مثبت در تمام جهان است زیرا به مرور که سوالات شما عزیزان در این بخش پاسخ داده شود ، از کنار هم قرار دادن تجربه ها و آگاهی های موفق به این درک میرسیم که روش موفقیت واقعی در زمینه های موفقیت ثروت و کسب درآمد  سلامت روابط و معنویت  فروش و کسب و کار و موفقیت فردی و خوشبختی  کدام است.


 • جمع دانایان چکار میکند ؟

در فکر پاسخ به سوالات مهم زندگیت هستی ؟

نمیدونی چطور از کمک آدم ها در بحث های موفقیت ثروت و کسب درآمد  سلامت روابط و معنویت  فروش و کسب و کار و موفقیت فردی کمک بگیری و از اونا ایده بخوای ؟

میخوای بدونی دوستانی که از دوره ه ی استاد همتی استفاده کردند چطور موفق شدند ؟

آیا به اینکه روزانه چندین هزار نفر تو کل دنیا آماده ان که شما رو راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ های علمی و زیبا بدن ؟

آیا به این فکر کردی تو هم میتونی دستی از دستای خدا برای پاسخ به سوال دیگران باشی و اونها رو هدایت کنی به سمت راه حل هاشون  ؟

همین حالا رایگان ثبت نام کنید تا بتونید در این کمپین پرسش و پاسخ گسترش عشق و خدمت رسانی شرکت کنید.


 • چرا باید در جمع دانایان فعالیت کنم ؟

با این کار هم خودت رشد میکنی و جهان رو رشد میدی ؛

با این کار بهترین آموز ها رو میتوانی در ان قسمت مرور کنی و با تکرار باور های درست در حوزه های مختلف از جمله ثروت ، سلامت ، خود باوری و روابط را به یادآوری کنی.

با این کار  روش رسیدن موفقیت در تمام جنبه های موفقیت از جمله موفقیت ثروت و کسب درآمد  سلامت روابط و معنویت  فروش و کسب و کار و موفقیت فردی و روش خوشبختی رو از کلی آدم با تجربه میپرسی

با یان کار به بزگترین گنجینه ی تجربه های موفقیت در جهان تجربه ی ارزشمند خودت را اضافه میکنی

با این کار هم میتونی کلی آموزش رایگان ببینی و کلی ایده هات رو چکش کاری کنی

و با این کار بهترین تمرین رسیدن به موفقیت را در ناخداگاهت تمرین میکنی .

 

 1. من سوال دارم ….> ورود به پنل پرسش سوال
 2. من پاسخ دهنده و مطالعه ی سوالات هستم ….> ورود به پنل پاسخ های جمع دانایان

 • جمع دانایان مناسب چه افرادی است ؟

گروه اول : افراد مبتدی

افرادی که تازه با قوانین آشنا شده اند و می خواهند برای حل مسائل زندگی شان در تمام جنبه ها، از آگاهی جمعی و تجارب افرادی استفاده نمایند که درک کاملتری از قوانین دارند و در مدارهای بالاتری هستند وبه کمک این آگاهی ها و نگرش، توانسته اند مسائل زندگی شاندر زمینه های موفقیت ثروت و کسب درآمد  سلامت روابط و معنویت  فروش و کسب و کار و موفقیت فردی معنویت قرآن  را حل و زندگی بهتری در تمام جنبه ها برای خود بسازند.

گروه دوم: افراد حرفه ای

افرادی که به دنبال ساختن باورهای قدرتمند کننده هستند و می خواهند آگاهی های شان از قوانین زندگی را تبدیل به عادت رفتاری خود نمایند تا به این وسیله رشد کنند.


 • چطور فعالیت در جمع دانایان باعث پیشرفت چشمگیرم میشه ؟

فعالیت در جمع دانایان مانند شرکت در گارگاه خودسازی و آغاز سرمایه گذاری روی توانایی و مهارت خویشتن است.

قوی ترین عامل برای درک بهتر آنچه از قوانین زندگی آموخته ای و تبدیل آن آموخته ها به یک عادت رفتاری، آموزش تمام و کمال آموخته هایت به دیگران است. این کار از شما یک پیشرو می سازد. رهبری لذتی بخشش آگاهی را درک میکند و میداند هیچ خدمتی بالاتر از بخشش آگاهی نیست.

به همین دلیل ساده و منطقی ، هر لحظه ای که در “ جمع دانایان ” هستی ، لحظه ای طلایی برای ساختن یک باور ثروت آفرین و قدرتمند کننده ی دیگر یا تقویت باورهای قدرتمند کننده ی قبلی است.

این کار یعنی:

تفکر برای یافتن راه حل های موازی با قوانین خداوند !

یعنی به یادآوردن  قوانینی که در زندگی استفاده کردی !

و در نهایت یعنی عادت دادن ذهن برای کنترل وردی های زیبا در هر لحظه !

این سه راز تو را شگفت آور ترین انسان زمینی میکند . زیرا وقتی راز را درک میکنی خود به خود با باور لیاقت به چنان پیشرفتی میرسی که میتوانی پیچیده ترین سوالت زندگی را در چشم به هم زدنی با جهان پیرامونت تله پاتی کنی و کامل ترین جواب ها و بی نقص ترین عمل ها را انجام دهی.

ماموریت ما در این قسمت این است دیگران را به واسطه بخشش آگاهی های خود همراهی کنیم و موزاییک های علم و پیشرفت را چندین گام پیش تر ببریم .


 • نحوه ای استفاده از ” جمع دانایان ” 

نکته اول: نحوه پرسش از جمع دانایان

هر سوالی که بشر بتواند در زندگی اش با آن برخود نماید، میتواند در بخش جمع دانایان مطرح شود و دوستان زیادی از روی مهر و محبت به وسیله تجارب خود و آگاهی هایی که از برنامه های استاد همتی به دست آورده اند، پاسخ هایی عالی و کارا ارائه میدهند .

اکثر جوابها از نظر کیفیت، بسیارعالی و نشان از درک عمیق قوانین زندگی است. زیرا افرادی به این سوالات پاسخ می دهند که اکثر محصولات استاد همتی را تهیه نموده اند و با گوش دادن به تمام افشاهای راز خلقت و قدرتمند ترین قوانین کتاب فراسوی شفای زندگی به واسطه حل مسائل شان، به نتایج عالی رسیده اند.

در واقع تمام آنچه در پاسخ به سوالات ارائه می شود، تجاربی است که این افراد به واسطه درک قوانین زندگی و حل مسائل شان به کمک آن درک، کسب نموده اند.

در یک کلام، امکان ندارد سوالی برای شما پیش بیاید اما آگاهی قوانین خداوند و تجربیات میلیونها نفر در این سایت نتواند به آن جواب قدرتمند و قانع کننده بدهد .

بنابراین، قبل از طرح هر سوال، ابتدا عنوان سوال خود را با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با اساس سوال خود، را در کادر جستجو وارد کنید . این کار سبب می شود بدون نیاز به انتظار کشیدن، از راه حل هایی عالی مطلع شوید که همین حالا در این بخش موجود است. فقط لازم است برای جستجوی موضوع از جمله مناسب با مسئله تان استفاده نمایید. به عنوان مثال:

اگر قصد شما راه اندازی کسب و کاری است که به آن علاقه داری اما سرمایه اولیه زیادی نداری، می توانی از این جمله کوتاه برای جستجو استفاده نمایی: کسب سلامتی و خودشفادهی اعضای بدن ( کسب سلامت ، سلامت روان ، سلامت روان ، سلامت روحی ، سلامت جسمی حرکتی )

اگر سوال شما حل مسئله وابسته شدن به فرد مورد علاقه تان است، از این جمله برای جستجو استفاده نما:

“حل مسئله وابستگی در روابط ”  یا “نحوه ایجاد روابط عاشقانه” یا “تفاوت روابط عشق با وابستگی” یا ” روابط جنسی ”

اگر مسئله شما درک موضوعی در قرآن است:

“مفهوم بخشش در قرآن ” یا “ معنای گناه از نظر خداوند ” یا ” روش کسب ثروت ، ثروت آفرینی ، افزایش مشتری و افزایش مدار ثروت ”

یعنی از کلیدی ترین واژه های مسئله ات استفاده نما تا به جواب های مرتبط تری دست یابی.

اگر با وجود جستجوی کامل، باز هم موفق به یافتن سوال خود نشدی(که قطعاً پاسخ های زیادی را خواهی یافت)، با رعایت موارد زیر، اقدام به طرح سوال خود نمایید:

 1. لازم است عنوان سوال جمله ای کوتاه، معنا دار و مرتبط با توضیح سوال باشد و با املای صحیح نوشته شود. حتما سوال خود را با عنوان مرتبط با توضیح سوال، قید نما (درباره نوشتن عنوان سوال خود، از همان نکاتی استفاده نما که در متن فوق، درباره جستجوی سوال توضیح داده شد).

زیرا طبق قوانین پرسش از عقل کل، سوالاتی که با عناوین غیر مرتبط با اساس سوال درج شده باشند، منتشر نمی شوند

زیرا وقتی سوالی در جمع دانایان مطرح می شود، دوستان زیادی صمیمانه وقت گذاشته و به آن سول پاسخ می دهند اما نکته مهم اینجاست که سایر دوستان در صورتی می توانند از طریق جستجو در بخش راهکارهای عقل کل، به جوابها و راهکارهای عالی ارائه شده با آن سوال دست یابند که عنوان آن سوال مناسب و مرتبط باشد.

 


این عنوان اشتباه است و منتشر نمی شود:

نمی دانم چه کار کنم یا لطفا به این سوال پاسخ دهید یا موضوع خیلی مهم !!! و…

 1. توضیحات سوال به گونه ای نوشته شود که موجب بیان مسئله شما به شکلی گردد که  پاسخ دهندگان بتوانند مسئله اصلی را درک و راه حل های خود را ارائه دهند.
 2. حتما از میان دسته بندی های موجود (موفقیت مالی، کسب و کار، موفقیت فردی، روابط، سلامتی و سلامت ، قرآن) یک دسته بندی مرتبط با موضوع سوال  را انتخاب نمایید.
 3. قبل از ارسال سوال، نوشته خود را یک بار دیگر چک نموده و از درست بودن املاء و نگارش آن مطمئن شوید زیرا نوشته ارسال شده، قابل ویرایش توسط شما نمی باشد.
 4. از قصد خود برای ارسال سوال مطمئن شوید. زیرا پس از انتشار سوال توسط مدیر، سوال به هیچ عنوان قابل ویرایش یا حذف نمی باشد.

 

 


نکته دوم: امتیاز دادن به پاسخ های دوستان:

به محض اینکه پاسخ خود را در بخش “جوابهای جمع دانایان ” یافتید و آنرا مطالعه نمودید، حتما به محتوای آن پاسخ امتیاز مثبت دهید و به این شکل از دوست خود سپاس گزاری نمایید زیرا سپاس گزاری بهترین راه جاری ساختن بیشترین نعمت ها است.


 نکته سوم: درج دیدگاه برای پاسخ های ارائه شده:

شما می توانید برای پاسخ های ارائه شده در بخش جوابهای جمع دانایان ، دیدگاه درج نمایید. امکان درج دیدگاه فرصت مناسبی است برای:

 1. کامل کردن پاسخ های ارائه شده و مشارکت در پاسخ برای رسیدن به پاسخی جامع تر
 2. درخواست از دوست پاسخ دهنده برای ارائه توضیحات بیشتر برای فهم بهتر آن مطلب یا ذکر نکات مهم آن پاسخ

نکته چهارم: گزینه اشتراک

اگر مایلید به محض پاسخ به یک سوال مشخص، از آن پاسخ ها مطلع شوید، گزینه اشتراک را که در کنار هر سوال وجود دارد، فعال نمایید.

با فعال شدن این گزینه، تمامی پاسخ های ارائه شده به آن سوال مشخص، از طریق ایمیل، به شما اطلاع رسانی می گردد و می توانید بلافاصله از طریق لینک ارسال شده به ایمیل تان، به صفحه پاسخ های آن سوال در سایت هدایت شوید.


نکته پنجم: اطلاعات شخص شما

ما بسیار مشتاقیم با اسم و چهره واقعی شما را در سایت ببینیم و با نام و چهره واقعی شما این ارتباطات فرکانسی را داشته باشیم.

بسیار خوشحال می شویم اگر برایتان مقدور است، با نام واقعی خودتان در سایت فعالیت نمایید و نیز عکس واقعی خودتان را در پروفایل تان آپلود نمایید.

می توانید از طریق ویرایش پروفایل تان، عکس و تمامی اطلاعات پروفایل خود شامل نام و شماره تماس تان را ویرایش نمایید.

می توانید از اینجا اطلاعات شخص خود را ویرایش کنید.

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید