شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

چطور به فقیران ببخشیم - استاد امیر همتی - لایو شماره 12
شناسه پست: 24918
بازدید: 468
21

چطور به فقیران ببخشیم – استاد امیر همتی – لایو شماره 12 ⭐⭐⭐⭐⭐ 

                           

چطور به فقیران ببخشیم – استاد امیرهمتی – لایو شماره 12

🔴 این فایل جواب تمام سوالاتی است که در مورد بخشش مال و آگاهی و اینکه چطور به فقیران ببخشیم  رو را برای ما فاش میکنه  . 

محتوای گفته شده در این فایل برداشت استاد همتی از زندگی خودشان و زندگینامه افراد موفق است که در قالب آموزش رایگان برای شما عرضه شده است !!!!


لایو اینستاگرام استاد امیر همتی

چطور به فقیران ببخشیم

یکی از سوالات اساسی اینه که ما نمیدونیم کجا چطور و چه اندازه ببخشیم؟ ما نمیدونیم اصل بخشش چی هست؟ مال یا آگاهی یا عشق ؟ در لایو 12 میخوایم بدونیم که چطور به فقیران ببخشیم.

همه آدما در این شرایط اعتراض میکنند و با بدبینی دچار استرس و غم و ناراحتی میشن. اونا حس میکنند خدا باهاشون مشکل داره و با اونا قهره.

اونا فکر میکنند خدا فقط واسه آدم خوباست. اونا حس میکنند برای خدا حذف شدن و دیگه هرگز بخشیده نمیشن.

اونا میگن دیگه تموم شد به آخر زندگیم رسیدم. اون از من بهتره، اون خوشگل تره. اون پولش بیشتره. اون پارتی داره. اون پدر و مادرش خوبه. اونو خدا دوستش داره

ولی اونا نمیتونند همون لحظه به حکمت خداوند احترام بذارند و آروم بگیرند.

و این باعث میشه سپاسگزاری ما زیر سوال بره و مثل دومینو همه اتفاق های بد رو جذب میکنه.

دائم میپرسن کدوم درسته ؟ چرا رفت ؟ چرا کسی دوستم نداره ؟ چرا تنهام ؟ صلاح خدا چیه ؟ راه درست کدومه ؟

چطور میشه فهمید چی درونه ؟ الهام خدا چطوریه ؟ این فقط با راهنمایی خدا ممکنه.

این راز لایو 12 هست که درک کنیم چطور دیگران رو تشویق و تحسین کنیم. چی ببخشیم و چرا ببخشیم ؟

اولویت بخشش با کیه ؟ چطور به فقیران ببخشیم؟

بخشش از دیدگاه قرآن

همیشه وقتی صحبت از بخشش میشه، همه فکر میکنیم منظور بخشش به فقیران هست و دنبال این هستیم که خب حالا چطور به فقیران ببخشیم. اما قرآن نگاه خوبی از بخشش بهمون میده.

آیه قرآن می فرماید: به کسانی ببخش که ارزششان بالاست. به کسانی ببخش که دوستان تو و خویشان تو هستند. بعد به در راه ماندگان، بیچارگان، فقیران و ایتام ببخشید.

اولویت بندی بخشش

اولویت بندی بخشش

درسته که بخشش به فقیران بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما طبق قرآن خداوند برای بخشش سلسله مراتبی را در نظر گرفته که بخشش به فقیران در اولویت سوم قرار میگیرد که در زیر ترتیب رو بیان کردیم:

1- به خودت ببخش. در وهله ی اول برای خودت هزینه کن. برای اعتماد به نفست هزینه کن. اگر ماشین دلخواه خودت رو بخری، علاوه بر ثروتمند شدن خودت ، برای همه انسان هایی که در چرخه تولید این ماشین اثرگذار هستند، ثروت آفرینی میکنی.

2- به خویشاوندان ببخش. ممکنه اعضای خانواده تو، همکاران و دوستانت به کمک تو نیاز داشته باشن. این بخشش میتونه یک آگاهی باشه، یک کتاب باشه و یا حتی روش.

3. بخشش به در راه ماندگان و فقیران. وقتی صحبت از بخشش به فقیران میاد، اکثر انسان ها تصور میکنن این بخشش باید حتما پول باشه. این یک تصور غلطه. خب پس چطور به فقیران ببخشیم؟ اگر میخوای به فقیران کمک کنی حواست باشه مانع روند تکامل اون فرد نشی.

همیشه یادت باشه که  به در راه ماندگان ماهیگیری یاد بدی، نه اینکه ماهی رو به  دستشون بدی. تا وقتی که نمیدونی اون آدمه تکاملش رو طی کرده یا نه، نبخش.

وقتی که ما به فقیران پول می بخشیم، شمِ ثروتمند شدن رو در اونها میکشیم. خدا رو تو ذهن اون آدما نفرت انگیز میکنیم. با این کارمون باعث میشیم پیش خودشون بگن خدا اون فرد رو به من ترجیح داد که من باید از اون فرد روزی بگیرم نه خدا.

باورهای محدود کنندهِ ذهن فقیران

آیا تا به حال به ریشه فقر فکر کردی؟ میدونی فقیران چرا ثروتمند نمیشن و در تمام عمرشون فقیر می مونن؟

فقر در ذهن فقیران اتفاق می افته. فقیر به لحاظ ذهنی فقیره. چون حس میکنه نعمت کافی در دنیا وجود نداره، شغل کافی در دنیا نیست.

فقیر میگه پول تو مواده، هر کسی کار قاچاق انجام میده، ثروتمنده. فقیر میگه برای اینکه ثروتمند بشی باید زیاد کار کنی و … .

اگر ما ندونیم که چطور به فقیران ببخشیم، بیشتر به باورهای محدود کننده اونها بال و پر میدیم.

تشخیص کِی و چطور به فقیران ببخشیم؟

یک سوال اساسی که ممکنه در ذهن شما ایجاد بشه که بگید خب استاد میگید بخشش مالی به فقیران انجام ندیم و یا اجازه بدیم که تکامل خودشون رو طی کنند. ما از کجا متوجه بشیم کی و چطور به فقیران ببخشیم؟

پاسخ به این سوال بسیار راحته. ببین از تو روش میخوان یا پول؟ اگر به فقیری گفتی بیا بریم با هم غذا بخوریم اگر قبول نکرد و گفت پولش رو به من بده، بدون که هنوز تکاملش رو طی نکرده.

شیوه صحیح بخشش از نگاه ثروتمندان

بیایید نگاه کوتاهی به زندگی ثروتمندان بپردازیم و ببنیم اونها چطور به فقیران می بخشن؟

استیو جابز قسمت اعظمی از ثروت خودش رو به مجموعه های علمی پژوهشی و پزشکی بخشید. یا مارک زاکربرگ 30 میلیارد از ثروتش رو به مجموعه های علمی پژوهشی اختصاص میده.

اینها ثروتشون رو به خیریه ها اختصاصی نمیدن، چون خیریه ها جزو سرمایه گذاری ها درجه صفر محسوب میشه. یعنی هر چی پول به اونها تزریق بشه باز میگن کمه. به جای اینکه ماهیگیری به فقرا یاد بدن به اونها ماهی میدن.

اگر با جون و دل این لایور رو ببینی، یاد میگیری چطور به فقیران ببخشیم، چطور روش زندگی درست رو بهشون یاد بدیم.

 

ویدیو لایو 12 :

 

نسخه صوتی لایو 12 :

 


چطور به فقیران ببخشیم – استاد امیرهمتی – لایو شماره 12- جذب سلامتی – درمان بیماری لاعلاج – درمان بیماری با قدرت ذهن | قانون جذب امیر همتی | تله پاتی | فراسوی شفای زندگی

21

نویسنده

هلدینگ بین المللی امیر همتی
استاد امیر همتی نویسنده پرفروشترین کتاب ایران " کتاب فراسوی شفای زندگی ، آموزش علمی تله پاتی ، جذب عشق ، خودشفادهی ، جذب ثروت اصول سرمایه گذاری و مارکتینگ
 1. اونا باور دارم از هر دستی بدی ازون دست میگیری

  0
 2. بسیار عالی هستن مطالب استاد ممنونم…❤🌷🌷🌷🌷🌷

  3
 3. این لایو یکی از نیازهای اساسی جامعه برای بخشش مال و کمک به دیگران هست.
  ما حتی بعضی وقتا با بخشش به کسی اونو بدبخت می کنیم و چون فرقش رو نمیدونیم فکر می کنیم که داریم کار درست رو انجام می دیم.
  اما وقتی آگاهی یا عشق می بخشیم، نه تنها اون فرد بلکه نسل های بعد از اون رو هم نجات میده…..!

  6
  1. سلام ممنونم استاد چقدر من دنبال یه همچین چیزی بودم خداروشکر

   2
 4. خیلی خوب بود دیگه عذاب وجدان ندارم پول تاکسیمو می دادم به فقیران تو خیابون و خودم با اتوبوس می اومدم الان راحت برای خودم خرج می کنم وقتی در مورد اون کاهوویی که تو مترو دختربچه ی کار خواست و ندادین چون باید یاد می گرفت اگر گرسنست همونجا بخوره نه اینکه ببره بفروشتش

  7
 5. سلام استاد عزیزم مرسی ازتون خواستم بگم میشه بقیه لایو ها و افشاها و پادکستهاتون رو بزارید من بیصبرانه منتظرم چشمام خشک شد بسکی اومدم نگاه کردم دلم له له میزنه برای لایو ها و پادکس ها و افشاهای دیگتون میشه اول اینجا بزارید بعد کانالتون اخه من تلگرام ندارم 😍😍😍😍

  3
 6. سلام چندروزی است از افشاهای رایگان گوش کردم مبتدی هستم ولی از صحبتها محکمترشدم فعلا صفر هستم از تهیه دوره عاجزم اماباور دارم به همه چیز میرسم

  6
  1. سلام عزیز دلم از فایل های رایگان افشاها و لایو ها و پادکست ها شروع کن

   3
  2. سلام دوست عزیز منم دقیقا مثل شما بودم اما الان دوره رو تهیه کردم

   4

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید