شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

حقیقت وجود فرازمینی ها قسمت 2- لایو شماره 22 استاد امیر همتی
شناسه پست: 33768
بازدید: 92
5

حقیقت وجود فرازمینی ها قسمت 2 – استاد امیر همتی– لایو شماره 22

⭐⭐⭐⭐⭐ 

🔴 این فایل جواب تمامی سوالاتی است که درباره فرازمینی ها و سفر در زمان  را برای ما فاش میکنه  .


 

لایو اینستاگرام استاد امیر همتی

حقیقت وجود فرازمینی ها قسمت 2

این لایو یکی از مهم ترین مشکل های اساسی بشر  رو حل میکنه

مال یا آگاهی یا عشق ؟

همه آدما در این شرایط اعتراض میکنند و با بدبینی دچار استرس و غم و ناراحتی میشن

اونا حس میکنند خدا باهاشون مشکل داره و با اونا قهره

اونا نمیدونن چطور بزرگ درخواست کنند

اونا حس میکنن که تنهایی زجر آوره و بده

اونا مقایسه میکنن و دنیا رو طلاق میدن

اونا فکر میکنند خدا فقط واس آدم خوباس

اونا حس میکنند برای خدا حذف شدن و دیگه هرگز بخشیده نمیشن

اونا فکر میکنن زندگی فقط خوردن و خوابیدنه

ولی اونا نمیتونند همون لحظه به حکمت خداوند احترام بذارند و آروم بگیرند

و این باعث میشه سپاسگزاریی ما زیر سوال بره و مثل دومینو همه اتفاق های بد رو جذب میکنه

دائم میپرسن کدوم درسته ؟

چرا کسی دوستم نداره ؟

صدای درون چیه؟

صلاح خدا چیه ؟

راه درست کدومه ؟

فرازمینی ها کی هستند؟

الهام خدا چطوریه ؟

چطور میشه با فرازمینی ها ارتباط گرفت؟

آیا زمان یک حقیقت است؟

ماموریت اصلی فرازمینی ها چیست؟

واقعیت بحث زمان

یکی از مباحث مهمی که میتونه حقیقت وجود فرازمینی رو اثبات کنه، بحث زمان است. زمان یک توهم بزرگ است. یعنی همه چیز در لحظه حال اتفاق می افتد. نه گذشته ای وجود دارند و نه آینده ای.

انسان ها فقط در زمان سفر می کنند. یعنی حرکت از یک جهان به جهان دیگر. زمان یک دروغ است یعنی چه؟ یعنی ما بی نهایت زمان داریم. در این بی نهایت جهان ما بی نهایت سکانس داریم. در هر لحظه ما در یکی از این سکانس ها زندگی میکنیم.

از آنجایی که ما دچار خطای دید می شویم، گمان می کنیم زمان می گذرد. این خطای دید باعث می شود همه این سکانس ها را پیوسته ببینیم. اما واقعیت این است ما تصویری در تصویر های دیگر هستیم.

زمان در لحظه حال وجود دارد یعنی چه؟ پشت عدسی چشم انسان بخشی به اسم تحلیلگر مغز وجود دارد. در هر ثانیه حدود 400 بیلیون بیت اطلاعات در پشت شبکیه چشم انسان پردازش می شود.

چشم به علت داشتن فیلترهای RAS و دستور دریافتی از هیپوتالاموس، چیزهایی را که باور نداری به شما نشان نمی دهد. این اطلاعات 400 بیلیون بیتی به شما می گوید بی نهایت آگاهی و جهان موازی در درون توست که این فیلتر ها مانع بالفعل شدن آن می شوند.

از این مقدار آگاهی شما فقط قادر به دیدن 200 بیت هستید. به همین خاطر جواب بسیاری از سوالات را نمی دانی. نمی دانی چطور با فرازمینی ها ارتباط بگیری. اگر بتوانی فیلتر های RAS را کنار بزنی می توانی پاسخ همه سوالاتت در مورد موفقیت، ثروت، حقیقت وجود فرازمینی ها و … پیدا کنی.

پس یادت باشه گذشته و آینده توهمه. تو فقط در لحظه حال هستی. در این لحظه می توانی به جهان های موازی دیگر جابه جا بشوی. علت استفاده از واژه هایی مثل سال بعد، فردا، پارسال و … این است که نتوانستیم جهان موازی کناری، کرم چاله، سیاه چاله و … را توجیه کنیم.

اثبات توهم بودن زمان

1- نظریه خاص انیشتین: انیشتین در این نظریه ثابت میکنه که زمان خطی نیست که بگیم آینده و گذشته. در این نظریه اثبات میشه که زمان متصل به فضاست. یعنی بی نهایت بعد را می تواند جابه جا شود.

زمانی که شما به فراتر از زمین و فضا سفر میکنید، مکان هایی وجود دارند که زمان در آنها اصلا معنا ندارد. یعنی اگر شما وارد آن مکان ها شوید نه پیر می شوید نه بدنتان فرسوده می شود. به عنوان مثل در سیاهچاله ها زمان معنا ندارد.

2- توقف زمان توسط سیاهچاله: اگر فیلم در میان ستارگان را دیده باشید به خوبی این مطلب را درک میکنید. زمانی که به سیاهچاله ها سفر کنید، زمان برای شما متوقف می شود اما زمینی ها پیر می شوند.

اگر بتونید فیلتر های ذهنی تون رو بردارید براحتی می توانید حقیقت وجود فرازمینی ها را درک کنید.

چطور فرازمینی شویم؟

حقیقت وجود فرازمینی ها قسمت 2- لایو شماره 22 استاد امیر همتی

فرازمینی بودن یعنی چه؟ حقیقت وجود فرازمینی چیه؟ فرازمینی بودن یعنی آدم خاص بودن. یعنی فرای از زمین رفتن. یعنی رها شدن از تبعیدگاه زمین. یعنی فقط اطلاعات و آگاهی بودن.

انسان ها پتانسیل بسیار بالایی دارند که خود از آن بی اطلاع هستند. ماموریت فرازمینی ها این است که به تو بگویند چه قدرتی داری. فرازمینی ها می خواهند به تو بفهمانند که تو جسم نیستی بلکه اطلاعات برانگیخته هستی.

تو کد آگاهی هستی. تو خود خود خود ذره خدا هستی و توانایی خلق هر چیزی رو داری. اونا میخوان بهت بگن همه ادیان و مذاهب میخوان بگن تو خالق زندگی خودت هستی.

اثبات جهان موازی طبق نظریه ها

نظریه اول: جهان هر لحظه در حال گسترش است.

انرژی دارک میگه ما فکر میکنیم بین هسته و الکترون فضای خالی وجود داره. اگر وارد ساختار ریز کوانتومی شوید، فاصله بین ذره و اتم انرژی است. طبق اصل پلانک این انرژی دقیقا همون انرژی هست که برای بیگ بنگ نیازه. به این فاصله انرژی دارک می گویند.

انرژی دارک شروع کننده بیگ بنگ است. ما باید بی نهایت ذره داشته باشیم، بی نهایت دارک باشه که این بیگ بنگ اتفاق بیوفته و بی نهایت جهان داشته باشیم.

نظریه دوم، نظریه ریسمان ها: طبق این نظریه 10 به توان 500 حالت مختلف در جهان های موازی داریم. یک ذره تا زمانی که اندازه گرفته نشده میتونه در هر حالت در همه جا باشد. اما اگر اندازه می گیرد، دقیقا همینجاست.

سوال اینجاست حالت های دیگر کجا رفتند؟ آیا غیر از این است که در جهان های دیگر نفوذ پیدا کرده است؟ طبق این نظریه ما بی نهایتجهان داریم که یک لحظه در یکی حقیقت پیدا میکنیم و نشت کوانتومی در جاهای دیگر را فراموش میکنیم.

جمع بندی نظریه ها: طبق نظریه ریسمان ها، دارک انرژی و انرژی بی نهایت که برای بیگ بنگ لازم است ثابت می شود بی نهایت جهان موازی داریم. بی نهایت جهان موازی لازمه بیگ بنگ اتفاق بیوفته. نشت کوانتومی رو رقم بزنه. بتونه تمام حالت هایی که در آن وجود داره رو اثبات کنه.

ما به خاطر زندان زمین و فرکانس پایین اون نمی تونیم صداهای جهان موازی رو بشنویم. نمی تونیم حقیقت وجود فرازمینی ها رو درک کنیم.

راه های ارتباطی فرازمینی ها

راه های ارتباطی فرازمینی ها

فرازمینی ها به واسطه سه روش مختلف با انسان ارتباط می گیرند.

  • کلام و الهام از زبان خداوند
  • امواج الکترومغناطیس روی پایگاه های زمینی
  • تله پاتی که عالی ترین و قدرتمندترین و سریع ترین راه ارتباط است.

رابطه بین ذهن انسان و ارتباط با فرازمینی ها

رابطه بین ذهن انسان و ارتباط با فرازمینی ها

در حالت عادی انسان از 10 درصد از مغزش استفاده می کند. انسان اگر بتواند ذهن خود را قوی کند، می تواند هر ترسی را در لحظه از بین ببرد.

حالت اول، استفاده از 20 درصد مغز: در این حالت انسان 163 برابر باهوش تر از چیزی که بوده، میشه. این توانایی را بدست می آورد که 5 کار را همزمان با هم انجام دهد.

حالت دوم، استفاده از 30 درصد مغز: در این حالت انسان هر فیلم کتاب و اطلاعاتی که در دنیا وجود دارد، در ذهنش آپدیت می شود بدون اینکه حتی بخواهد آن را بخواند یا ببیند. آغاز تله پاتی در این مرحله است. شاید بگویید آیا فرازمینی ها در این مرحله هستند؟ باید بگوییم بله.

وقتی از 30 درصد مغزت استفاده کنی میتونی موسیقی رو بدون تلاش یاد بگیری. از افرادی که از 30 درصد مغزشون استفاده میکردند می تونیم به تسلا، انیشتین، نیوتن، ماری کوریف استیو جابز و داوینچی اشاره کنیم.

در این مرحله استارت تله پورت رو خواهیم داشت. یعنی برات سوالی پیش بیاد در لحظه میتونی جوابش رو پیدا کنی. میتونی خودشفادهی رو انجام بدی. تغییر رنگ چشم، مو، افزایش قد، رشد مو، توانایی پیش گویی همه در این حالت فعال میشه.

حالت سوم، از 50 درصد مغزت استفاده کنی: در این سطح آگاهی حداقل 10 بعد از بی نهایت ابعاد جهان رو میتونی درک کنی. ابعادی مثل زمان، تراکنش، تشدید، فضا و … .

در این حالت میتونی به تمام زبان های دنیا مسلط بشی. نه اینکه به اون زبان صحبت کنی، بلکه به هر زبانی به شما الهام بشه متوجه میشید.

ارتباط ذهنی با افراد، تله کینزی، حرکت اشیاء، تغییر به ماهیت های مختلف، فعال شدن چشم سوم، قدرت تله پاتی صددرصد همه از توانایی های این حالت است.

 

حالت چهارم، آگاهی صددرصدی: در این حالت به یک ابر انسان تبدیل می شوی که آنی اراده کنی، کن فیکون میشه. میتونی افکار را در کسری از ثانیه به جسم تبدیل کنی. میتونی با تمام کهکشان ها ارتباط نورونی برقرار کنی.

قابلیت سفر در زمان، کنترل بر تمام ابعاد جهان، کنترل امواج الکترومغناطیسی همه تحت اختیار تو می شوند.

راز جاودانگی در حالت 100 درصد آگاهی راز خدا شدن است. تو از ابتدای مسیر تا انتها 90 درصد تا خدا شدن فاصله داری.

معرفی فیلم برای اثبات فرازمینی ها و توهم زمان

معرفی فیلم برای اثبات فرازمینی ها و توهم زمان

  • در میان ستارگان
  • PK
  • دارک
  • Last Man
  • لوپر
  • Lucy

 

ویدیو لایو 22 ( قسمت اول ) :

 

 

 

نسخه صوتی لایو 22 ( قسمت اول ) :

 

 

 

 

ویدیو لایو 22 ( قسمت دوم ) :

 

 

نسخه صوتی لایو 22 ( قسمت دوم ) :

 

5

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید