شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

سلام به دوستان جهانی گروه بین المللی در سراسر دنیا .

عشق نامی هست که باید جهانی شود . این عشق معنای واقعی ” یکتاپرستی وپیشرفت در تمام جنبه های زندگیست ” .

توجه بسیار مهم : برای ورود به صفحه فروشگاه انگلیسی سایت رویان قسمت کلیک کنید !!!!!

در راستای جهانی شدن کتاب فراسوی شفای زندگی ( پر فروش ترین کتاب ایران ) و آموزه های استاد امیر همتی تصمیم گرفتیم روش های تهیه محصولات و پرداخت مشاوره های بین الملل را برای تمام عزیزان پارسی زبان خارج از کشور به ساده ترین روش توضیح دهیم .


خرید خارج از کشور ایران گروه بین المللی امیر همتی
خرید خارج از کشور ایران گروه بین المللی امیر همتی

انواع روش های پرداخت خارج از کشور ایران VISA, MasterCard, PayPal :

 

۱٫ استفاده از پرداخت باجه بین المللی پی پال paypal ( پیشنهاد ما این گزینه است )

پرداخت پی پال گروه بین المللی امیر همتی
پرداخت پی پال گروه بین المللی امیر همتی

( جدیداً برای دوستانی که در خارج از ایران زندگی می کنند ، امکانی فراهم شده که

می توانند از طریق کارت اعتباری ویزا یا مستر کارت یا موجودی paypal خود ، از هر جای دنیا و با هر واحد پولی،

هر محصولی را از سایت تهیه و همان لحظه لینک های آن محصول را از طریق پروفایل شان در سایت دانلود و آموزش خود را شروع نمایند. )

نکته بسیار مهم ۱ :

۱٫ این امکان فقط مخصوص دوستانی است که در خارج از ایران زندگی می کنند . لذا دوستان ایرانی که داخل ایران هستند از روش پرداخت مستقیم درگاه سایت استفاده کنند .

۲٫ همانطور که میدونید . درگاه پی پال خیلی جامع هست و  تمام وجه ها رو به هر روشی قبول میکنه . شما می‌توانید از طریق یک کارت اعتباری یا موجودی PayPal خود، از هر جای دنیا و با هر واحد پولی، محصول را خریده وهمان لحظه آن را دانلود و آموزش خود را شروع کنید.

پس مرحله اول این هست که شما  برای پرداخت از درگاه پی پال فقط به یکایمیل معتبر و تایید یه فاکتور پرداختی برای همان ایمیلنیاز است .

در مرحله اول باید شما حسابتون رو به پی پال متصل کنید . یعنی اگر ویزا کارت و یا مستر کارتدارید توسط پی پال تایید شده باشید .

وقتی توسط پی پال تایید بشوید یک ایمیل و پسوورد ورود معتبر دارید که میتوانید با آن وارد سایت پرداختی پی پال بشوید و تسویه حساب کنید.

برای اینکه کار شما ساده بشود ما از قبل برای شما فاکتور پرداخت را ساده میکنیم و بر روی ایمل شما ارسال میکنیم کافیست آن فاکتورا پرداخت کنید و از صفحه پرداخت موفق خود در پی پال برای ما رسید واریز را ارسال کنید .

در این صورت کمتر از چند دقیقه لینک آن محصول برای شما در قسمت دانلود های سایت و تلگرام و واتس آپ و ایمیل شما قرار داده میشود .

یک مثال ساده :مثلا قرار است من از سایت گروه بین المللی امیر همتی دوره و یا محصولی رو بخریم . حالا چیکار کنیم ؟

اول :با یک ایمیل معتبردر سایت ثبت نام میکنیم و از داخل فروشگاه انگلیسی سایت محصول، دوره و یا کتاب مورد نظرمون رو انتخاب میکنیم .

دوم: در این مرحله درخواست خرید محصول را میزنیم و همون لحظه سفارش ما ثبت میشه ( ثبت سفارش ). حالا مدیران فروش ثبت سفارش شما رو بررسی میکنند و پیش فاکتوراون محصول رو برای شما در ایمیل ارسال میکنند .

پیش فاکتور ارسال شده به ایمیل شما ماندد شکل زیر هست

در موقع پرداخت به موارد زیر دقت کنید 👇

🔴 کادر دایره ای قرمز رنگ دکمه “pay” پرداخت است که اگر روی آن بزنید فاکتور شما به حساب پی پال متصل میشه و به راحتی با هر کارتی (ویزا کارت، مستر کارت، کارت بین الملل، حساب پی پال) در هر جای دنیا فاکتور  پرداخت میکنید

🔴 ایمیل و مشخصات کادر قرمز رنگ از طرف ما ارسال شده و باید با مشخصات بالا هم خوانی داشته باشد

🔴 ایمیل و مشخصات مادر آبی رنگ مشخصات شماست

🔴 کادر سبز رنگ مبلغ پیش فاکتور شماست که به دلار تنظیم شده است و قابلیت تغییر به یورو و یا واحد پولی کشور شما را دارد

برای پیگیری سریع سفارش میتوانید با مدیران فروش سایت هماهنگ میکنیم تا فاکتور آماده را سریع تر برای ما بفرستد . شماره های تماس مدیران فروش در واتس آپ و تلگرام و خط تلفنی همیشه فعال است

  1. شماره تماس واتس آپ ۱   ( کلیک کنید )
  2. شماره تماس واتس آپ ۲  ( کلیک کنید )
  3. شماره تماس واتس آپ ۳  ( کلیک کنید )

۲٫  شماره تماس مستقیم :

 خانم اقلیدی : ۰۹۳۰۷۱۷۹۷۵۸

 خانم محتشم : ۰۹۲۲۲۹۹۰۹۲۵

خانم همتی : ۰۹۰۵۲۹۱۳۱۵۵

یا آدرس ایمیل: info@amirhemmati.com در میان بگذارید .

سوم : حالا کافیت به جیمیل و یا ایمیل خود مراجعه کنیم و ما با متصل شدن به درگاه پی پال فاکتور تسویه میکنیم(تسویه حساب) بعد از تسویه حساب رسید پرداخت به صورت زیر میباشد

توجه مهم : عبارت” پرداخت شد” یا همان “paid” نشان از عملیات موفق شماست

چهارم : تبریک ! خرید شما با موفقیت انجام شده و حالا کافیست از فیش واریزی خود عکس بگیریم و برای مدیران بفرستیم تا فورا لینک دانلود محصول مورد نظر برای ما ارسال شود .

۴٫ تمام نرخ های ارزی دلار و یورو و افغانی و کرون و رینگت و  … به قیمت روز و بازار جهانی ارز محاسبه می‌گردد و قیمت دوره ها برای خارج از کشور ایران به نرخ متفاوت تری نسبت به داخل ایران است. پس قیمت محصولات داخل و خارج از ایران یکسان نیست و به نسبت درآمد سرانه ی آن کشور محاسبه میشود !


۲٫ روش کارت به کارت توسط آشنایان شما داخل ایران

کارت به کارت گروه بین المللی امیر همتی
کارت به کارت گروه بین المللی امیر همتی

( در این روش معمولا بستگان شما از اعضای خانواده ، دوستان و یا آشنایان نزدیک که داخل ایران هستند و کارت های اعتباری بانک های ایرانی را دارند میتوانند با در دست داشتن اطلاعات حساب استاد امیر همتی با اطلاعات زیر اقدام به کارت به کارت نمایند و فیش واریزی خود را به مدیریت فروش ارسال نمایند و بعد از تایید فورا محصول خود را یا در سایت و یا در تلگرام و ایمیل و واتساپ دریافت نمایند اگر آشنایی در ایران ندارید که برای شما وجه را واریز کند لطفا به یکی از صرافی های کشور خود مراجعه کنید و با دادن اطلاعات واریز به حساب ، وجه را پرداخت نمایید و رسید وجه را به شماره واتس آپ زیر ارسال نمایید  )

اطلاعات حساب استاد امیر همتی :

بانک مسکن در ایران به نام امیر همتی

+ شماره کارت
۶۲۸۰-۲۳۱۳-۴۱۸۴-۱۱۳۹

+ شماره شبا

IR530140040004110177605121

( توجه مهم : وقتی وجه واریر شد ، رسید پرداختی را به شماره واتس آپ زیر ارسال نمایید تا پس از تایید استاد همتی محصول برای شما ارسال گردد )

  1. مدیر فروش اول  : برای ارسال فیش واریزی به واتس آپ مدیریت فروش روی این قسمت کلیک کنید …..
  2. مدیر فروش دوم : برای ارسال فیش واریزی به واتس آپ مدیریت فروش روی این قسمت کلیک کنید …..
  3. مدیر فروش دوم : برای ارسال فیش واریزی به واتس آپ مدیریت فروش روی این قسمت کلیک کنید …..

۳٫ روش استفاده از صرافی های آنلاین معتبر مانند  pay98  و ایران کارت و پیمنت ۲۴ و تهران کردیت کارت و ..

(  در این روش شما میتوانید وجه مورد نظر را به کارت و حساب استاد امیر همتی واریز نمایید . شما میتوانید یا به صورت حضوری به صرافی های معتبر کشور خود مراجعه کنید و یا به صورت مجازیدر سایت های معتبر ایرانی با ارائه گواهی شخصی خودتان به صورت مادام از پرداخت های بین المللی به هر واحد پولی لذت ببرید . این اپلیکیشن ها و سایت های معتبر ایرانی به صورت آنی پرداخت شما را به وحد پول ایران تبدیل میکنند و از این طریق میتوانید به هر حسابی که دوست داشتید پول خود را کارت به کارت نمایید و یه مبلغ بسیار ناچیز را به عنوان کارمزد به این سایت و یا اپلیکیشن بپردازید )

از جمله سایت های صرافی معتبر جهانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

پرداخت ارزی pay98

پرداخت ارزی ایران کارت

پرداخت ارزی تهران کردیت کارت

 

 

پرسش و پاسخ متداول

قیمت رزرو مشاوره های تلفنی استاد امیر همتی به ازادی هر ساعت در کشور های مختلف چطور محاسبه میشود ؟

این مبلغ برای کشور های مختلف جهان ، درصد متفاوت دارد .

در حال حاضر هزینه هر ساعت سرمایه گذاری مشاوره تلفنی برای کاربران گروه بین المللی امیر همتی ، ساعتی ۴۰۰ هزار تومان برای ایران است .

 

این مبلغ برای کشور های آمریکایی ، هر ساعت ۱۵۰ دلار

و برای کشور  انگلیس ، هر ساعت ۱۲۰ پوند

و برای کشور های دانمارک و نروژ و سوئد هر ساعت ۱۵۰۰ کرون

و برای کشور سوئیس هر ساعت ۱۵۰ فرانک

و برای کشور کویت هر ساعت ۴۵ دینار

و سایر کشور ها توسط استاد به نرخ روزانه محاسبه میشود

 برا گرفتن اطلاعات بیشتر با استاد همتی در واتس آپ هماهنگ باشید ….

من خارج از کشور ایران زندگی میکنم . دوست دارم مشاوره  استاد همتی را به مبلغ دلخواه رزرو کنم باید از کدام روش استفاده کنم و بعد با چه کسی هماهنگی کنم ؟

بهترین روش برای شما استفاده از رزرو مشاوره های ۲ ساعتی و ۵ ساعتی و ۱۰ ساعتی استاد همتی در قسمت محصولات و پرداخت پی پال paypal است .

( به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و بعد از انتخاب محصول رزرو مشاوره ۲ ، ۵ ، ۱۰ ساعتی و پرداخت موفق تیک گزینه pay pal را بزنید و پرداخت را انجام دهید ) !

وقتی پرداخت انجام شد از صفحه پرداخت خود اسکرین شات بگیرید و برای واتس آپ استاد همتی ارسال نمایید تا نوبت شما رزرو شود و استاد در زمان مناسب با شما تماس بگیرند !

اگر در این روش ناموفق بودید ، میتوانید با پرداخت های کارت به کارت از طریق بستگان داخل ایران و یا روش انتقال وجه از طریق صرافی ها به شماره کارت استاد همتی اقدام نمایید .

برای هماهنگی با استاد همتی روی این قسمت کلیک کنید ….

پرداخت من برای خرید محصول از سایت شما  موفقیت آمیز بود . رسید های خرید را به کدام قسمت ارسال کنم و برای دریافت محصولم چیکار کنم  ؟

نیاز به راهنمایی برای پرداخت دارم ، میخوام با مدیریت فروش شما در این مورد صحبت کنم چکار کنم ؟