شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

0
0

باسلام دوستانی که تجربه سفر به جهان موازی گذشته خود رادارند وروش رفتن به ان را توضیح دهند فکر کنم باورش برای بیشتر دوستان سخت است

0
2

سلام دوست عزیز منم مثل تو میخواستم زندگی گذشته خودم رو به یاد بیارم و فهمیدم که 835 سال روی زمین زندگی کرده ام  و قبل از اون هم فرازمینی بوده ام و از کهکشان دیگه ای به زمین امده ام. همه ی اینا رو تو خواب فهمیدم.

اگه بخوام رااهکار برای این کار بدم من خودم اول درخواست کردم یعنی خودمو اماده ی این کار کرده بوده ام و حتی چند بار هم نزدیک بود ببینم اما متاسفانه چون مقاومت داشتم هربار نمی تونستم بالاخره مقاومت رو کنار گذاشتم و کلیات زندگی خودم رو تو خواب  به یاد اوردم.

میخوام بهت بگم از یه جایی به بعد دیگه این چیزا برات عجیب و غریب نمیاد.

یعنی ماموریتت رو در این سیاره به اتمام میرسونی و بعد میری از جهان دیگه ای باز شروع میکنی.

چون بی انتها هستیم و محدودیت و مقصد و مرگ اصلا معنایی ندارد.

همیشه یه کد آگاهی هستیم که دائما سفر میکنه / تجربه میکنه / و….

0
1

سفر در زمان یعنی به یاد آوردن آگاهی ها. ما این جسم و پوست و استخون نیستیم و همیشه آگاهی بودیم. کسایی که زندگی گذشتشون رو بیاد آوردن در واقع مدیتیشن کردن و حین مدیتیشن آدم از جسم زمینی خارج میشه و میشه یه آگاهی بی وزن و بی رنگ و بی شکل و بی مکان و بی زمان. پس آگاهی هست که در جریان هست. نه جسم ما. اصل وجود ما آگاهی ماست. نه این بدن. لایو های 21 به بعد استاد رو حتما ببینید. تمام این ها رو با اثبات علمی تو ضیح دادن و جای شک و شبهه ای باقی نمیمونه . اگر کتاب فراسو شفای زندگی رو دارید فصل 4 رو مطالعه کنید در اونجا با اثبات های علمی و مثال های ساده و مختلف توضیح دادن.

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا