شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

0
0

سلام عزیزان . گفته شد بدن داروخانه کامل است. بسیار خوب سوالم اینکه اگر امکان خوردن غذای کامل و کافی و مقوی نداشته باشیم و انواع ویتامینها و املاح مورد نیاز بدن که در میوه ها و آجیل ها و دیگر خوراکی ها موجود است رو نتوانیم به بدن برسانیم باز هم بدن میتواند سالم و قوی باشد و خود را در برابر این سوء تغذیه ها و کمبودها بازسازی کند و شفا دهد؟

0
1

با سلام

در مورد سوال تون میخوام بگم بدن به انواع غذاها و و یتامین ها و… نیاز داره. و همه ی ما از خوردن میوه و غذا و… هم لذت میبریم و هم مواد معدنی و انرژی برای بدن فراهم می کنیم.

اما انسان هایی هستند که تونستند این کار رو بکنند به عنوان مثال استاد کلیپ یه فردی رو از هند تو کانال گذاشته بودند . ایشون بدون غذا و اب به راحتی زندگی میکرد و هیچ مشکلی هم نداشت به قول استاد از شهد آسمانی استفاده میکرد.

حتی دانشمندان اون شخص رو بردن به ازمایشگاه و بعد از انجام  ازمایشات متعدد، متوجه شده اند که بدن هیچ کمبود و مشکلی ندارد و همگی به درستی کار میکنند.

و در سلامتی کامل هستند.

و مثال قرانی هم میتونم حضرت یونس رو مثال بزنم که در شکم نهنگ فکر کنم 31 روز زنده مانده بود. و…

و این کارم خیلی ساده است، فقط باید اون انرژی متافیزکی درونت رو فعال بکنی و این حس رو تجربه بکنی. ما در روزهای عادی بدون خوردن حتی ناهار از گشنگی داریم میمیریم، اما تو رمضان انسان به راحتی میتواند روزه بگیرد و…

بله انسان قدرت ماورایی و باور نکردنی دارد.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا