شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

0
0

من حدود ۵ ماه  است ک در رابطه ی کج دار و مریض با یه شخص متآهل ک ساکن آپارتمانمون هست هستم  وهمسن هستیم ایشون با شوخ طبعی و خونگرمی ک داشتن منو بخودشون جلب کردن و من هم بعد از ۹ ماه ک یه رابطه قبلی رو کات کر ده بودم و شدیدا نیاز به آرامش و محبت از سگت ایشون داشتم پذیرفتم ایشون تا اوایل رابطه خ گرم بودن و پیگیرم بودن دوبارم منو به منزلشون دعوت کردن و جز معاشقه چیزی بینمون پیش نیومد و همین حد براشون کافی بود بسیار آدم شیطونی هستن  بعد از دوبار معاشقه این آقا چتهاش وکمتر شد و فاصلش رو حفظ کرد و منم به ایشون علاقه مند شدم البته ایشونم منو دوستداره ولی الان مدتی هست ک سرد شده البته بقول خودش آدم دمدمی هست تازگیا پست منو یا استوری منو نمیبینه یا پیامم رو باز نمیکنه و من خ از این موضوع رنج میبرم بدون اینکه بحثی داشته باشیم یا مشکلی الان ده روزه پیام نداده و دو ماهه همو ندیدیم خ دارم اذیت میشم از این موضوع البته منم پیام ندادم جز ارسال آهنگ ک بازشم نکرده هنوز لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم؟

0
0

عزیزدلم اگر آگاهانه فکر کنی در ته قلبت به این نتیجه میرسی که رابطه با یک مرد متاهل شایسته نیست.. ولی چون وابسته و دلبسته ی اون آدم شدی احتمال داره خودت رو با حرف هایی قانع کنی و بگی نه من عاشق هستم و کارم درسته و….

میدونم الان جدا شدن از اون آدم ممکن هست برای تو حکم مرگ رو داشته باشه .واقعا سخته جداشدن از کسیکه وابسته هستی بهش. ولی لطفا به این فکر کن که آیا 5 سال دیگه این مورد برای من مهمه؟ بعد یچیز دیگه هم هست که بهت بگم این که برای خانوما وقتی از یک رابطه جدا میشن فقط تا اوایل اون جدایی سخت و حکم مرگ رو داره. یعنی مدام قلبت آتیش گرفته و گریه میکنی و فلان… اما باور کن باور کن باور کن بعد از یک ماه یا نهایتا 3 ماه،اصلااااااا اون آدم برای تو ارزش نخواهد داشت و بی تفاوت میشی. بعد عشق خدارو توی دلت زنده کن. نماز بخون. گریه کن.ذکر بگو. آروم میگیری.

البته این هایی که بهت گفتم برای بعد از کات کردن هست. واقعا این تصمیم تو هست که بمونی یا کات کنی. ولی اون آدم متاهل هست . انشاءالله که با یاری الله بهترین اتفاق برات بیفته.

0
0

سلام عزیز دلم .دوست عزیز شما اصلن نباید برید تویه رابطه با یک مرد متاهل چون اینجوری یک رابطه ۳ نفره میشه واسیب های زیادی به شما وارد میشه فرکانستون به شدت میاد پایین اسیب های روحی و روانی و جسمی بسیاری به مرور زمان براتون اتفاق میفته و استادهم رو این موضوع تاکید داره بهتون پیشنهاد میکنم حتمت افشای رابطه ی جنسی استاد رو حتمن گوش کنید خیلی مفیده و هرچه زودتر از این رابطه بیاید بیرون میدونم سخته براتون ولی مطمعن باشید به نفعتونه.موفق باشید

نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا