شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

خود شفادهی برایان و کارن هیلدا
شناسه خبر: 22521
بازدید: 236
13
 • زندگینامه شفا یافتگان جهانی از کتاب فراسوی شفای زندگی : خود شفابخشی برایان هیلدا
  خود شفادهی برایان و کارن هیلدا
  خود شفادهی برایان و کارن هیلدا

تجربه ی بسیار قدرتمند و آگاهی بخش زندگینامه شفا یافتگان جهانی   

( کارن هیلدا karen hilda و برایان هیلدا brayan hilda ) عزیز و خوش قلب از بوزون فرانسه :

کتاب شما ما را مشتاق کرد، قرآن را مطالعه کنیم و میدانیم نوشته های شما جهانی خواهد شد زیرا …

سلام به همگی، امیدوارم که همه خوب و خوش و سلامت باشید. کارن هستم .

پدر و مادر من ایرانی الاصل هستند و ازهمین طریق هر چند سال یکبار به ایران سفر میکنیم و در محیط خانوادگی بیشتر پارسی صحبت میکنیم ،

خوشحالم میتوانم به زبان مادری با شما صحبت کنم و پیام خودم رو به گوش پارسی زبانان سراسر جهان برسونم .خیلی ذوق زده میشوم اگر تا پایان این متن همراه من باشید .این تجربه ای که میخوام براتون بگم مربوط به خرداد امسال هستش و در مورد سلامتی برایان هست . که با استفاده از کتاب فراسوی شفای زندگی خود شفابخشی کرده است برای پای برادرم یه مشکل جدی پیش اومده بود که از عوارض یه تصادف قدیمی بود و چند سالی درگیرش کرده بود و باز پیش از کریسمس اونو روانه ی بیمارستان کرد با علائم عفونت شدید! دکتراش اول تصمیم به عمل گرفتن و چون شدت آسیب زیاد بود ، از ما رضایت نامه برای قطع عضو خواستند! اما…

آغاز راه زندگینامه شفا یافتگان جهانی از کتاب فراسوی شفای زندگی

اما با مشورت پزشک ارشد بیمارستان پولیویانا روز بعد تصمیم گرفتن از طریق تزریق دارو و آنتی بیوتیک قوی ،مسئله رو حل کنند.حدود ۳ هفته اوضاع با مراقبت ویژه گذشت و برادرم با وجود سن کمش_ ۱۹ ساله _تمام مدت روزهای زیبای زمستان رو توی بیمارستان به امید بهبود تحمل کرد و درست هفته ای که منتظر مرخص شدنش بودیم شرایط به کلی عوض شد. عفونت چند برابر شده بود و به دلیل احتمال ابتلا به” قانقاریا” میخواستن پا رو از زیر زانو قطع کنند !

این برای یه نوجوان عاشق ورزش و ماشین ،کسی که لحظه شماری میکد تا به سن ۱۸ سالگی برسه و گواهینامه شو بگیره خبر وحشتناکی بود! از طرفی ما نمیتونستیم به خودش چیزی بگیم تا دکترا به یه نظر مشترک برسند.واقعا شرایط خانوادگی ما توی اون مدت غیر قابل توصیف بود.همه چیز مثل یه کابوس وحشتناک بود که تمام نمیشد. ما هر راهکاری از راز یاد گرفته بودیم انجام دادیم شکرگزاری، نامه به خدا و فرشته ها و مراقبه و تجسم سازی و عبارات تاکیدی و کمک از مسیح و کمک از کلیسا و… رو انجام دادیم .

 

به برایان هم یاد داده بودم که از فرشته آبراهام در کتاب استرهیکس کمک بخواد. این روش ، روش زندگینامه شفا یافتگان جهانی بود. توی این چند روزی که فرصت بود با استفاده از کتاب” از دولت عشق کاترین پاندر” و” تجسم خلاق شاکتی گواین”، بهش کمک کردم که ذهنی مراقبه کنه و از طریق مدیتیشن مقداری از نیروی خود شفابخشی رو به خودش تزریق کنه . در همین شرایط بودیم که دوستم به اسم باربد از ایران لینک سایتی رو برای من ارسال کرد و پیشنهاد کرد مطالب رو دنبال کنم . به نظر سایت جالبی میومد مخصوصا وقتی پادکست هایی آرامش بخش میتونست برای برایان در خود شفابخشی خیلی کمک کننده باشه .

نقطه عطف برای شفا یافتگان جهانی از کتاب فراسوی شفای زندگی

مدتی بعد برایان گفت از مطالب سایت خوشش اومده و احساس تغییر کرده و دوست داره با خودش کنار بیاد تا بتونه آدمی رو که غیر منصفانه زیرش کرده بود رو ببخشه و در نهایت هم ، با خلوص نیت اون فرد ناشناس رو بخشید و به خدا سپرد… مدتی بعد برایان خودش به سایت سر میزد و بعد ها برای من گفت مقاله ای رو در قالب
pdf کتاب فراسوی شفای زندگی “ مطالعه کرده و برای خود شفابخشی او خیلی حیاتی بوده ! آخرین روز قبل ازعملش توی مسیر بازگشت از بیمارستان دو تا اسم توجه من رو به خودش جلب کرد :
یکی “Assurance Brian به زبان پارسی یعنی بیمه رایان و دیگری Photographie de vie” به زبان پارسی یعنی عکاسی زندگی بود
طبق مطالعاتم از کتاب های موفقیت جهانی میدانستم تمام این اسامی نشانه هستند و به صورت هوشمندانه ای به منیاد آوری میکنند : برایان در مسیر هدایت به سمت زندگی اش بود !
شبش هم با برایان ، به فرشته ی معجزه ، نامه نوشتیم و تمام نیازهای خودمون رو بیان کردیم صبح روز عمل، دکتر کوریتیتتون یه عکس جدید از پای برایان خواسته بود .
دقیقا همون معجزه ای بود که ما لازم داشتیم !
هیچ اثری از اون همه عفونت دیده نمیشد، فقط یه نقطه ی کوچیک و ریز در استخوان پای چپ !که در پایان اون روز با یه عمل ساده بر طرف شد و برایان بعد از ۵ روز مرخص شد .

مطالعه کتاب فراسوی شفای زندگی ( زندگینامه شفا یافتگان جهانی )

بعد از این اتفاق ، تازه معنای کامل اون اسامی رو که کائنات برام فرستاده بود رو فهمیدم، سلامتی برایان بیمه شده بود و از طریق یه عکس رادیولوژی زندگی دوباره برای او نمایان شد!

بعد از چند روز برایان مسئله ای بسیار جالب رو برای من مطرح کرد که مقدمه ی ارسال همین کامنت شد . برایان گفت در اون ۵۰ صفحه کتاب آموزه های از کتاب قرآن و رمز های موفقیت برای او خیلی راهنمای خوبی برای خود شفابخشی بوده ! تاکید کرد که وقتی اون کلمات رو میخونده احساس سلامتی و قدرت تمام وجودش رو گرفته و بعد مصمم شده که روی مطالب خود شفابخشی کار کنه ! بعد ها برایان به من اصرار کرد از طریق دوستان ایرانی فصل های بعدی کتاب رو تهیه کنیم و مطالعه کنیم . واقعا شگفت انگیز و خارق العاده بود ! پدر و مادر من مسیحی هستند و اعتقاد راسخی به مسیح دارند . بعد از خوندن این کتاب من و برایان به کلی تغییرات بزرگی رو در اعتقاد خود احساس کردیم ! اثبات های علمی کتاب پاسخ های محکمی به سوالات ذهنی ما داد . تجربیات مستقیم کتاب ، مثال های علمی مختلف باعث شد ما کتاب را تا پایان مطالعه کنیم. اوایل در برابر کلمات عربی و کلام قرآن گارد میگرفیتم و ارتباط صمیمی با آنها نداشتیم . اما وقتی دیدیم این کلمات بیان دقیق قانون هست و به صورت محبت آمیزی بیان شدند مشتاق شدیم بیشتر و بیشتر آنها را با کتاب های مسیحیت تطابق بدیم . در واقع قضیه معجزه و شفا ، آنگونه که توسط مسلمانان مطرح شده است ، گذشته از اینکه مضحک و بر خلاق قوانین فیزیکی و طبیعی است، بر خلاق خود تعالیم قرآنی نیز هست! یعنی حتی اگر یک مسلمان هم معقول باشد و دست از تعصبات بردارد و به قرآن مراجعه کند خواهد دید که قرآن به وضوح نشان میدهد که محمد و مسیح و دیگر پیامبران ، نه غیب میدانسته اند ، نه کار های خارق العاده و خلاق قوانین خداوند انجام دادند ! من در مطالعات کتاب های اسلامی و حتی کتاب های مسیحیت میبینم افراد بسیاری به پیامبران ، پیشوا ها و حتی کشیش ها برای پاسخ به نیاز هایشان ، مراجعه میکنند و به کلی خدا را فراموش میکنند ! وقتی به امیر عزیز ایمیل زدیم ، برای ما با کلمات قرآنی دلایل محکمی آوردند که دقیقا کلام من و برایان را تایید میکرد :

 

در کتاب فراسوی شفای زندگی آمده است که :

سوره انعام آیه ۵۰

قُل لاَّ أَقُولُ لَکُمْ عِندِي خَزَآئِنُ الّلهِ وَلا أَعَْلمُ الْغَیْبَ وَلا أَقُولُ لَکُمْ إنِّي مََلكٌ إنْ أَتَِّبعُ إلاَّ مَا یُوحَی إلَيَّ قُلْ هَلْ یَسْتَوِي الأَعْمَی
وَالْبَصِیرُ أَفَلاَ تَتَفَکَّرُونَ .
(ای محمد) به آنها بگو من نمیگویم گنجهای خداوند در نزد من است و از غیب خبری دارم یا اینکه من فرشته ام. من تابع الهام ضمیر و رساندن وحی هستم.

همچنین در کتاب فراسوی شفای زندگی تاکید می کند که :

سوره اعراف آیه۱۸۸

قُل لاَّ أَمِْلكُ لنَفْسِي نَفْعًا وَلاَ ضَرًّا إلاَّ مَا شَاء الّلهُ وَلَوْ کُنتُ أَعَْلمُ الْغَیْبَ لاَسْتَکْثَرْتُ مِنَ الْ خَیْرِ وَمَا مَسَّنِيَ السُّوءُ إِنْ أَنَاْ إلاَّ نَذِیرٌ وَبَشِیرٌ لقوم یُؤْمِنُونَ

بگو: من مالک سود و زیان خود نیستم، مگر آنچه خدا بخواهد. و اگر علم غیب میدانستم بر خیر خود بسی می افزودم و هیچ شری به من نمیرسید. من کسی جز بیم دهنده و مژده دهنده ای برای مومنان نیستم

 

سوره اسراء آیه ۵۹

وَمَا مَنَعَنَا أَن نُّرْسِلَ بِالْآیَاتِ إلاَّ أَن کَذَّبَ بِهَا الأَوَّلُونَ وَآتَیْنَا ثَمُودَ النَّ اقَةَ مُبْصِرَةً فَظََلمُواْ بِهَا وَمَا نُرْسِلُ بِالْآیَاتِ إِلاَّ تَخْوِیفًا.

مارا از نزول معجزات باز نداشت، مگر اینکه پیشینیان تکذیبش میکردند. به قوم ثمود به عنوان معجزه ای روشنگر مادهشتر را دادیم. بر آن ستم کردند. و ما این معجزات را جز برای هشدار و بیم نمیفرستیم.

سوره انعام آیه۳۷

وَ قالُوا لَوْ لا نُزِّلَ عَلَیْهِ آیَةٌ مِنْ رَبِّهِ قُلْ إِنَّ اللّهَ قادِرٌ عَلى أَنْ یُنَزِّلَ آیَةً وَ لکِنَّ أَکْثَرَهُمْ لا یَعْلَمُونَ

و گفتند:چرا معجزه ای از پروردگارش بر او نازل نشده؟ بگو خدا قادر است که معجزه ای فرو فرستد. ولی بیشترینشاننمیدانند.تمام این آیات نشان میدهد که تمام پیامبران و پیشوا ها ؛ در انجام دادم عملی خارق العاده در زمان خودشانهیچ قدرتی از خودشان نداشتند و فقط از آگاهی خداوند بهره میگرفتند . اما مسیحیان ، یهودیان و حتی مسلمانان بعداز پیامبران خود ، شروع به افسانه سازی در مورد آنها و یارانشان کردند.ما هم همین اشتباه رو انجام دادیم هزینه هایی رو به کشیش ها و مذهبی ها دادیم اما هیچ کدام از آنها اثر گذار نبودند و فقط زمانی برایان حالش خوب شد که خودش روند درمانش را با تجسم و مراقبه شروع کرد! حالا مشتاقیم کتاب قرآن را مطالعه کنیم و این اسرار بزرگ  را خارج گنیم . به اعتقاد من و برایان کتاب فراسوی شفای زندگی  ” The Book Beyond the Healing of Life در مقیاس خیلی بزرگ مطالعه خواهد شد و در آینده ای نزدیک  جهانی خواهد شد .  زیرا از اثبات های علمی کتاب و اشاره به نشانه های قدرتمند قانون های موفقیت توسط افراد برجسته مطالعه خواهد شد و گنج به زودی پدیدار خواهد شد .

همچنین شایان ذکر است موسسه جیمز رندی (web.randi.org) مبلغ یک میلیون دلار را به هرکس که بتواند در شرایط علمی و مشاهده دقیق ثابت کند از نیروهای خود شفابخشی و با کمک نیرو های ماورا طبیعه میتواند تغییراتی را در جهان ثابت کند یا انجام گرفتن آنرا نشان دهد پاداش .
در آینده ای نزدیک جیمز رندی با مطالعه کتاب امیر عزیز از پیشنهاد ۱ میلیون دلاری اش منصرف خواهد شد . من و برایان مشتاق مطالب بسیار زیبای سایت شدیم و با مراقبه و مطالعه جلو میرویم و میدانیم شما با درک این قوانین مانند ما ذوق زده خواهید شد.

چون ما یک ضرب المثل فرانسوی داریم که میگه :

.Le secret le plus important, la toux et la cigarette ne restent pas secrets

راز مهم ، سرفه و سیگار به صورت راز ، باقی نمی مانند.

دوستتان داریم .کارن و برایان از بوزون فرانسه از شفا یافتگان کتاب فراسوی شفای زندگی

خود شفابخشی

خود شفابخشی

خود شفابخشی

 

13
 1. سلام به دوستان عزیزم کارن و برایان
  برایان موفقیتت را تبریک میگم، خیلی خوشحال شدم👏😀

  در پناه پروردگار مهربان شاد و سالم باشید🌼

  0
 2. با نام و یاد خدای مهربون
  کارن و برایان عزیز خوشحالم که با قانون فراسوی جذب تونستین جذب فوق العاده ای داشته باشین و به خودشفادهی برسید

  0
 3. چقدر آدم امیدوار میشه از خوندن نتایج
  منم بزودی رنگدونه های موهای سرم رو تغییر میدم و به رنگ اصلیش خرمایی تیره و روشن برشون میگردونم چون از ۱۹ سالگیم موهای سرم یکمی سفید شدن و حالا تو ۳۷ سالگی ثابت میکنم که میشه تیرشون کرد

  0
  1. خوندن نتایج زیباتون حالمو عالی تر کرد و بهم انگیزه داد.
   تحسینتون میکنم که جذب فوق العاده ای داشتید. همیشه بدرخشید.

   0
 4. سلامی پر از صمیمیت و عشق به کارن و برایان عزیز؛
  همراه با خواندن نوشته هایت اشک شوق ریختم و شگفت زده شدم، برایتان بینهایت خوشحالم و خداروشاکرم که با دوستانی این چنین قدرتمند آشنا شدم.
  برایانِ نازنین تو و تمام شفایافتگان برای من الگو هستید و مطمئن باش من هم روزی نتایج خودشفادهی خودم را با شما و دوستان عزیزم در گروه بین المللی امیر همتی به اشتراک خواهم گذاشت.
  خداروشکر که خدایی به این عظمت و شکوه داریم…

  0
 5. یکی از بهترین نتایج در مورد خودشفادهی بود که خوندم

  1

با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید